Informacje
  

 Działy
  

 Dokumenty
  

Wybieramy najfajniejszą kanapkę :)

Studenci II roku Dietetyki zainspirowani ogólnopolską akcją "Śniadanie daje moc" wykonali fantastyczne kanapki zachęcające niejadków do zjedzenia śniadania. Dzięki temu możemy wybrać jedną z czterdziestu przygotowanych kanapek. Wyboru można dokonywać za pomocą Facebooka. Kanapka, która uzyska najwięcej "Lubię to" wygrywa, a jej autor otrzyma atrakcyjną nagrodę! Najlepsze prace zostaną dodatkowo zaprezentowane podczas Pikniku Rodzinnego w ramach majowego Festiwalu Nauki. Głosowanie trwa do 18 marca. Serdecznie zapraszamy do klikania ! ! !

detail

Szkolenie – "Zmień odpady na zysk - Biogazownia w Twojej gminie"

Zapraszamy studentów do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „ Zmień odpady na zysk - Biogazownia w Twojej gminie”. Szkolenie odbędzie się 24 lutego, sala C223, w godzinach 11.45 – 13.20. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Panią Dziekan WNPiT dr Anną Traut – Seligą: anna.traut@wp.pl, 667712896


 

detail

Kursy językowe na platformie e-learningowej dla studentów PWSZ

Z dniem 16 lutego br. studenci wszystkich kierunków mogą skorzystać z dostępu do kursów językowych on-line. Platforma e-learningowa zawiera  sześć kursów: angielski, angielski biznesowy, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski.

Licencja do kursów rozpoczyna się od 16 lutego 2015 roku i trwa do 15 lutego 2016 roku. Kursy e-learningowe stanowią dodatkową formę wsparcia kształcenia językowego i nie podlegają ocenie w toku studiów.
Studenci chętni do skorzystania z kursów proszeni są o odbieranie kodów dostępu do platformy e-learningowej (dopiero od 17.02.2015r), która umożliwi korzystanie ze wszystkich sześciu kursów językowych zarówno na komputerze, tablecie, jak i na smartphonie (dostępna aplikacja Lerni, www.lerni.us).

Liczba kodów ograniczona. Kody można odbierać od 17.02.2015r. w Dziekanacie lub u dydaktyka prowadzącego zajęcia lektoratowe. Informacje, zapytania, kontakt: e-mail:apalak@pwsz.skierniewice.pl.

Kurs można aktywować linkiem: http://kursy123.pl/funpakiet/uzyj

 

detail

Nukowa sesja plakatowa studentów Dietetyki

W dniu 21 stycznia br. w pracowni biologicznej naszej Uczelni odbyła się Naukowa Sesja Plakatowa pt. ”Patogeny bakteryjne w żywności”. W sesji wzięli udział studenci II roku kierunku Dietetyka, którzy przygotowali 15 doniesień plakatowych.

Wszystkie plakaty biorące udział w sesji zostały wystawione na ścianach przy pracowni biologicznej (sala 135, budynek F). Zapraszamy studentów i pracowników do obejrzenia plakatów.

 

detail

Niech poleje się krew dla Kubusia !!!

W czwartek 5 lutego będzie można oddać krew dla dwuletniego, chorego na białaczkę Kubusia Szewczyka.

Miejsce: Budynek 64 F, sala 105, Godzina: 9.00 - 12.00

Zapisy u p. Sebastiana Nadolnego: wampiriadapwsz@gmail.com oraz na Facebook’u.

Daj wyssać z siebie krew dla potrzebujących ! ! !

PRZYWILEJE HONOROWEGO DAWCY KRWI

 

detail
Strona 1  z  60 Początek   Wstecz   [1]   2  3  4  5  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec  
  
  

 Wszechnica Skierniewicka
 KN Studentów Socjologii