BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Komenda Miejska Policji w Skierniewicach zaprasza do udziału w debacie społecznej „Zapytaj o dopalacze”. Spotkanie odbędzie się 24 maja br., w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach, w auli E318, w godz. 10.00 -12.00. Funkcjonariusze Policji włączają się w działania profilaktyczne, związane ze zwalczaniem negatywnego zjawiska społecznego, jakim jest uzależnianie się młodych ludzi od narkotyków i dopalaczy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pracownicy Instytutu Informatyki i Matematyki Stosowanej - prof. nadzw. dr hab. inż. Janusz Dudczyk i mgr inż. Łukasz Rybak, dokonali analizy krytycznej zastosowania systemów wirtualnej rzeczywistości na współczesnym polu walki. Efektem ich pracy była charakterystyka technologii, jako potencjalnych narzędzi w procesie budowania przewagi informacyjnej. W swojej pracy autorzy silnie podkreślili korelację matematycznej teorii komunikacji z procesem interakcji użytkownika, z systemami rzeczywistości wirtualnej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W minioną sobotę, w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach odbył się Dialog Obywatelski, zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Łodzi. Tematem wiodącym spotkania była: „Czwarta rewolucja przemysłowa wyznacznikiem szans młodzieży w obszarze edukacji i europejskiego rynku pracy”. Ekspertami dialogu byli: Jan Dzięciołowski - przedstawiciel Komisji Europejskiej (gabinet Pani Coriny Cretu), Komisarz ds. Polityki Regionalnej oraz dr Piotr Miller - pełnomocnik Rektora ds. jakości kształcenia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów PWSZ w Skierniewicach zaprasza na Juwenalia 2019. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy na Facebooku. Polub post https://bit.ly/2WfvyHb, oznacz minimum 3 znajomych i weź udział w losowaniu. Do wygrania voucher o wartości 100 złotych do wydania w Klubie Drugi Dom podczas Juwenaliów. Świętuj ze znajomymi DNI STUDENTA.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego odbyli praktyczne szkolenie w 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Glinniku koło Tomaszowa Mazowieckiego. W ośrodku szkolenia spadochronowego zapoznali się z budową broni, udzielaniem pierwszej pomocy na polu walki, przeszli praktyczne szkolenie taktyczne oraz desantowanie ze śmigłowca. Organizatorem zajęć był dr Cezary Pędzik.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 10 maja 2019 r., w murach naszej Uczelni odbyła się Konferencja #BIBLIOTEKA, zorganizowana przez Bibliotekę Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach oraz Bibliotekę Pedagogiczną w Skierniewicach. Konferencja skierowana była do bibliotekarzy, nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli oraz innych osób zainteresowanych powyższą tematyką. Głównym celem konferencji było upowszechnianie czytelnictwa oraz promowanie nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych w czytelnictwie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Członkowie Koła Naukowego EKONOMIKUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Wrocławia. Studenci zwiedzili Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego wraz z Wieżą Matematyczną, z której obejrzeli panoramę miasta. Byli również w Narodowym Banku Polskim oddział we Wrocławiu, w którym odbyli szkolenie pt. ,,Role i zadania banku centralnego”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni gościliśmy profesora Vassilisa Gerogiannisa z University of Thessaly. W trakcie dwudniowej wizyty, przedstawiciel greckiej uczelni przeprowadził wykłady dotyczące przedsiębiorczości pt. "Introduction to Entrepreneurial Attitudes and the Entrepreneurial Mind". W zajęciach uczestniczyli studenci z kierunków: Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, Informatyka oraz Menedżerskie studia ekonomiczno-prawne. Spotkanie było kolejnym krokiem do poszerzenia współpracy między uczelniami.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w Ekologicznym Konwencie Fantastycznym ECOn. Spotkanie odbędzie się 24 maja 2019 r., w godz. 17.30 – 22.00, w Szkółce Leśnej Nadleśnictwa Skierniewice. ECOn jest ważnym punktem na mapie kulturalnych wydarzeń rejonu Skierniewic. Jest to mini-konwent dla miłośników fantastyki, ale z dużym naciskiem na propagowanie wiedzy z zakresu ochrony przyrody, przyrodoznawstwa, survivalu, etnobotaniki i kuchni historycznej. W ramach ECOnu organizowany jest Wieczór Tolkienowski, na cześć rosnącej w Nadleśnictwie Skierniewice sosny tolkienowskiej – Meliany.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w Dialogu Obywatelskim, który odbędzie się 18 maja br., w auli F342 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, w godz. 10.00 – 13.00. Spotkanie organizowane jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Łodzi oraz Urząd Miasta Skierniewice i stanowi formę debaty publicznej z komisarzami europejskimi. W trakcie debaty każdy z uczestników będzie miał możliwość zadawania pytań, zgłaszania uwag oraz wypowiedzenia się na temat wpływu unijnej polityki na codzienne życie.

(...) więcej
543
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595