BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Studenci kosmetologii wzięli udział w 35. Kongresie i Targach LNE. Organizatorzy przygotowali szereg wykładów m.in. „Palpitacyjne skanowanie twarzy” - poprowadzony przez Piotra Szczorka, „Make-up w wieczornej odsłonie” marki Kryolan oraz Panel „Peelingi chemiczne”. Studenci uczestniczyli także w pokazach marek profesjonalnych, zapoznali się z rynkiem kosmetyków, które będą wykorzystywać w swojej przyszłej pracy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Państwa wiosenną energią, która pozwoli zrealizować wszystkie zamierzone cele.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Instytut Nauk Społecznych ogłasza konkurs na najlepszy poster naukowy dla studentów wszystkich kierunków PWSZ w Skierniewicach, w ramach IX Festiwalu Nauki. Na zgłoszenia czekamy najpóźniej do 24 kwietnia 2017 roku (poniedziałek). Do wygrania atrakcyjne nagrody!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 6 kwietnia br. odbyła się kolejna edycja Wampiriady PWSZ w Skierniewicach, w której wzięło udział 29 studentów – 19 osobom udało się oddać krew. Zebraliśmy prawie 8 litrów krwi.
Dla Was to piętnaście minut, a dla kogoś nowe życie !!!
Wszystkim wspierającym akcję serdecznie dziękujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki II i III roku pedagogiki brały udział w warsztatach „Czego uczyć dzieci z autyzmem?” zorganizowanych przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych Wspólna Troska w Skierniewicach. Panie Karolina Jakim i Paulina Popłońska podzieliły się posiadaną wiedzą m.in. na temat konstruowania programu terapeutycznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku w PWSZ w Skierniewicach od 6 do 8 kwietnia! Przyjdź i daj szansę na życie tym, dla których jedynym ratunkiem jest przeszczepienie komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy!
„Dla Ciebie to 5 minut – dla kogoś to całe życie” !!!
Termin: 6 - 8 kwietnia
Godzina: 9.00 – 16.00
Miejsce: PWSZ w Skierniewicach, ul. Batorego 64F (parter)

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach odbył się Konkurs Wiedzy o Sejmie. Organizatorem spotkania była Dorota Rutkowska - Poseł na Sejm RP oraz Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Członkowie Koła Naukowego SECURUS działającego na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, uczestniczyli w wyjeździe studyjnym na basen w Łowiczu. Podczas spotkania wykwalifikowani ratownicy z OSP - Ratownictwo Wodne, przeszkolili studentów z przeprowadzania działań ratowniczych na obszarach wodnych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W czwartek, 6 kwietnia br., będzie można oddać krew w ramach akcji "Oddaj krew, ocal życie".
Miejsce: Budynek 64 F, sala 105 (parter)
Godzina: 9.00-12.00
Daj wyssać z siebie krew dla potrzebujących !!!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni gościliśmy uczniów Gimnazjum ZS nr 4 w Skierniewicach. Gimnazjaliści uczestniczyli w warsztatach pn. „Dary natury”, na początku wysłuchali krótkiej prelekcji dotyczącej wykorzystania ziół w gastronomii, kosmetyce i medycynie. Następnie przygotowali w pracowni gastronomicznej ziołowe pesto z kurczakiem oraz deser czekoladowo-miętowy. Warsztaty poprowadziła dr inż. Agnieszka Wiosetek-Reske.

(...) więcej
2739
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595