BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zawodnicy AZS PWSZ w Skierniewicach wzięli udział w Akademickim Pucharze Polski w plażowej piłce nożnej. Turniej odbył się w dniach 14 – 16 lipca br. w Gdyni. Nasi reprezentanci zajęli 4 miejsce. Od podium dzieliły ich tylko przegrane rzuty karne. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Od roku akademickiego 2019/2020 na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne zostanie uruchomiony nowy moduł do wyboru: Pilot – mechanik samolotu ultralekkiego (UL). Absolwent modułu zostanie przygotowany do uzyskania licencji pilota i mechanika samolotu UL, w zakresie pilotażu i eksploatacji statków powietrznych, które obejmują zarówno nowoczesne technologie, środki informacyjne, jak również wymagania międzynarodowych instytucji lotniczych...

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w kolejnym Konkursie Tygodniowym, dostępnym na naszym profilu facebookowym. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu za pomocą zdjęć, sposobów na udany dzień. Zachęcamy do udziału w konkursie, do wygrania opaska MiBand3 i zestaw gadżetów. Konkurs trwa do 11.08.2019 r.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W sobotę, 20 lipca br., na terenie kompleksu koszarowego Grupa należącego do Centrum Szkolenia Logistyki im. Kazimierza I Odnowiciela w Grudziądzu, odbył się apel z okazji złożenia przysięgi wojskowej przez żołnierzy Legii Akademickiej. Naszą Uczelnię reprezentowało 43 studentów (23 kobiety i 20 mężczyzn), którzy wzięli udział w programie. W uroczystości uczestniczył JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach – dr Daniel Stos.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w konkursie, prowadzonym na naszym profilu facebookowym. Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie poprzez nadsyłanie zdjęć, które obrazują, czego nowego nauczyliście się w tym tygodniu. Do wygrania opaska biometryczna MiBand3 lub zestaw gadżetów. Konkurs trwa do 4 sierpnia br. Życzymy powodzenia.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W środę, 17 lipca br., w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach odbyła się uroczystość czepkowania. 33 absolwentów kierunku pielęgniarstwo, w tym 25 kobiet i 8 mężczyzn, złożyło ślubowanie i odebrało symboliczny pielęgniarski czepek. Czepkowanie to tradycyjna uroczystość symbolizująca przynależność do grupy zawodowej. Uroczystość odbyła się po raz pierwszy w historii Uczelni.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku Informatyka, wraz z opiekunem merytorycznym dr. Dominikiem Szajermanem, wzięli udział w wyjeździe studyjnym do firmy produkującej i wydającej gry komputerowe - Teyon S.A. w Łodzi. W ramach work – touru studenci mieli możliwość zapoznania się z procesem produkcji gier komputerowych. Uczestniczyli w warsztatach z programowania gier, poznali inżynierię programowania, dowiedzieli się jak projektować, przetwarzać, obrazować i wizualizować dane charakterystyczne dla gier komputerowych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych i Technicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach – dr Joanna Soin zaprasza na Uroczystość Czepkowania pierwszych Absolwentów kierunku Pielęgniarstwo, która odbędzie się 17 lipca br., o godz. 12:00, w Auli E318. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor PWSZ w Skierniewicach – dr Daniel Stos.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W ramach projektu „Zintegrowany Program Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach”, współfinansowanego przez Unię Europejską, w ramach EFS, zorganizowany został wyjazd studyjny dla studentów kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. 3-dniowy wyjazd, który odbył się w dniach 5-7 czerwca br., pozwolił studentom poznać 3 podmioty z branży związanej z Bezpieczeństwem wewnętrznym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pracownicy Instytutu Informatyki i Matematyki Stosowanej - mgr inż. Łukasz Rybak i prof. nadzw. dr hab. inż. Janusz Dudczyk, prowadzą badania w aspekcie wpływu funkcji masy na skuteczność klasyfikatora bazującego na punktach centralnych. Zagadnienie to wpisuje się w problematykę nauk zajmujących się sztuczną inteligencją w dziedzinie uczenia maszynowego. Znajduje ono potencjalne, praktyczne zastosowanie m.in. w systemach detekcji obiektów na obrazach cyfrowych oraz klasyfikowania dokumentów tekstowych.

(...) więcej
748
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595