BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Na początku września br., wykładowcy akademiccy: dr Anna Wiktorowicz, dr Hanna Lewandowska i dr Alojzy Pilich, wraz ze studentami kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, uczestniczyli w wyjeździe do Uniwersytetu Państwowego im. Iwana Franki w Żytomierzu, w ramach Międzynarodowej Współpracy Akademickiej. Przedstawiciele naszej Uczelni wygłosili dla społeczności akademickiej referaty

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 2 – 7 września 2019 r., członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Uniwersytetu Państwowego im. Iwana Franki w Żytomierzu na Ukrainie oraz miejsc związanych z historią i obronnością Rzeczpospolitej (Żytomierz, Zbaraż, Wiśniowiec, Chmielnicki, Lwów). Celem wyjazdu było nawiązanie współpracy akademickiej pomiędzy studentami uczelni oraz poszerzanie wiedzy

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza do udziału w pierwszej w historii Uczelni Grze Studenckiej, która odbędzie się 26 października br., w ramach imprezy studenckiej Fuksówka. Udział w grze, daje możliwość zdobycia banknotów, które będzie można wykorzystać podczas Fuksówki. Nagroda główna – loża zwycięzcy w strefie VIP w Klubie Drugi Dom. 

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W zbiorach naszej biblioteki dostępna jest publikacja naukowców z Instytutu Nauk Informatyczno-Technicznych – mgr. inż. Łukasza Rybaka i prof. nadzw. dr. hab. inż. Janusza Dudczyka. Jest to kolejna interdyscyplinarna praca naszych naukowców w mijającym roku kalendarzowym, łącząca technologie teleinformatyczne z wielowymiarowym bezpieczeństwem.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 15 października br., o godz.11.30, w auli E318 odbędzie się spotkanie informacyjne, dotyczące III edycji programu ochotniczego szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka”, organizowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Udział w spotkaniu jest obowiązkowy dla wszystkich studentów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w szkoleniu pszczelarskim „Są pszczoły – jest życie”, które odbędzie się 25 października br., o godzinie 10.00, w auli F342. W programie m.in. prezentacje, dyskusje, degustacja i warsztaty. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach, Urząd Miasta w Skierniewicach oraz Państwowa Uczelni im. Stefana Batorego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapraszamy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 1-4 października br., w Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego będą prowadzone działania w ramach tygodnia wdrożeniowego, skierowane do studentów I roku. Celem przedsięwzięcia jest zintegrowanie społeczności akademickiej. Wśród zaplanowanych działań znajdują się m.in. : fotolustro, foodtruck, kawa, strefa chillout, panele dyskusyjne z wykładowcami, studentami oraz ambasadorami naszej Uczelni, Konkurs „Bingo towarzyskie”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020. Uroczystość odbędzie się 30 września 2019 r., o godzinie 11.00 w Auli 318 Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego, przy ulicy Batorego 64 E. Dla studentów pierwszego roku obecność obowiązkowa.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 sierpnia 2019 roku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach zmienia nazwę na Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego. Nowa nazwa obowiązuje od 1 września 2019 roku. Jednocześnie informujemy, że zmiana dotyczy tylko nazwy Uczelni – wszystkie pozostałe dane, w tym również NIP, REGON, numery kont bankowych, numery telefonów i adres pozostają bez zmian.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie Tygodniowym. Szczegóły dotyczące zabawy znajdziecie na naszym profilu facebookowym oraz regulaminie konkursowym. Zadanie konkursowe polega na pokazaniu, za pomocą zdjęcia, w jaki sposób przygotowujecie się na nadchodzący rok akademicki. Na autorów najciekawszych zdjęć czekają nagrody.

(...) więcej
548
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595