BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W dniu 3 kwietnia br., na terenie naszej Uczelni odbyły się zajęcia profilaktyczne „Zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym” z organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Skierniewicach i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Studenci Bezpieczeństwa wewnętrznego oraz Finansów i rachunkowości wysłuchali prelekcji oraz uczestniczyli w zajęciach praktycznych z wykorzystaniem narkogogli i alkogogli.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w uroczystej Gali Wewnątrzuczelnianych Wyborów Miss i Mistera Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, która odbędzie się 5 kwietnia br., o godz. 19.00, w Kinoteatrze Polonez w Skierniewicach, ul. Wita Stwosza 2/4. W wyborach zostaną wyłonieni laureaci w następujących kategoriach: Miss i Mister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, I Wicemiss i I Wicemister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, II Wicemiss i II Wicemister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, Miss i Mister Internautów 2019.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 28-31 marca 2019 r., w murach PWSZ we Włocławku, odbyło się XXXIII Forum PWSZ PSRP. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele samorządów studenckich PWSZ z całej Polski. Celem obrad było wdrażanie Ustawy 2.0, wymiana doświadczeń oraz dobrych praktyk. Najważniejszymi punktami forum były: zmiana nazwy komisji branżowej z Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych PSRP na Forum Uczelni Zawodowych Parlamentu Studentów RP oraz wybory uzupełniające do Prezydium Forum.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w zajęciach profilaktycznych „Zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, organizowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Skierniewicach i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, które odbędą się 3 kwietnia br. (środa), w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach. Zajęcia rozpoczną się o godz. 11.30 w Auli 318, budynek 64 E.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Podczas posiedzenia Senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, JM Rektor oficjalnie przedstawił członków pierwszej Rady Uczelni, wybranych 11 marca 2019 r. Przewodniczącą została prof. dr hab. Danuta Stawasz. W składzie Rady Uczelni znaleźli się także: dr Sławomir Nowak, mgr Jolanta Juraś, dr hab. inż. Janusz Dudczyk, dr Alojzy Pilich, mgr inż. Jacek Śmiłowski oraz Natalia Nowakowska.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W PWSZ w Skierniewicach odbyło się szkolenie "Aktorzy rynku pracy a kompetencje przyszłości - czyli kogo uczymy i jak przygotowujemy do wejścia na rynek pracy", skierowane do członków Rady Pedagogicznej Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej. Szkolenie przeprowadzili mgr Kinga Kwiatkowska oraz dr Piotr Miller.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 20 - 23 marca 2019 r., Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach - dr Daniel Stos uczestniczył w I Zgromadzeniu Plenarnym Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych, które odbyło się w Płocku. KREPUZ to instytucja przedstawicielska uczelni zawodowych w środowisku szkolnictwa wyższego, dawniej działająca jako stowarzyszenie KRePSZ (Konferencja Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w głosowaniu na Miss i Mistera Internautów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach. Głosować można na portalu społecznościowym Facebook, na profilu Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSZ w Skierniewicach. Głosowanie trwa do 4 kwietnia 2019 r. do godziny 23.59. Głos może oddać każdy użytkownik portalu społecznościowego Facebook.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki II roku dietetyki wraz z dr inż. Agnieszką Wiosetek-Reske, przeprowadziły warsztaty kulinarne w Przedszkolu nr 4 „Słoneczko” w Łowiczu, w ramach zajęć z techniki żywienia oraz dietetyki pediatrycznej. Uczestnicy spotkania wysłuchali prelekcji na temat warzyw i owoców oraz produktów mlecznych, występujących w piramidzie żywieniowej. Następnie dzieci przygotowały desery jogurtowo-owocowe.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W sobotę, 16 marca br., odbyła się inauguracja kolejnej edycji Legii Akademickiej, uroczystego otwarcia dokonał Rektor dr Daniel Stos. 51 studentów rozpoczęło szkolenie wojskowe w ramach programu „Edukacja Wojskowa Studentów - Legia Akademicka”. Pozytywnym zaskoczeniem jest fakt, że blisko 55% uczestników to kobiety. Od 2009 r., kiedy zawieszono obowiązkową służbę wojskową, spadła liczba osób odbywających szkolenie wojskowe.

(...) więcej
1349
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595