BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Pracownik naszej Uczelni dr n. o zdr. Dorota Kilańska została powołana na członka Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych. Uroczyste wręczenie powołania odbyło się 19 października br. w Ministerstwie Zdrowia w Warszawie. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do skorzystania z wolnych miejsc w Domu Studenta. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Administratorem Domu Studenta - Jadwiga Michałowska, tel.: 46 834 40 22, jmichalowska@pwsz.skierniewice.pl.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Drodzy Studenci,
Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza Was na pierwsze w tym roku akademickim zebranie. Spotkanie odbędzie się 18 października br. (środa), o godzinie 16:30, w budynku E, w sali 125. Dla Starostów obecność obowiązkowa. Do zobaczenia!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Koło Naukowe „SECURUS” uczestniczyło w wyjeździe studyjnym. Celem podróży była integracja i poszerzanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego kraju i obronności państwa. Podczas wyjazdu studenci odwiedzili XXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach, gdzie prezentowano sprzęt wojsk inżynieryjnych, artyleryjskie i rakietowe systemy przeciwlotnicze, systemy rozpoznania oraz sprzęt logistyczny.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W środę 11 października br. odbyło się szkolenie dla studentów I roku nt. Praw i obowiązków studenta. Na szkoleniu zostały poruszone istotne kwestie związane z życiem studenckim m.in. egzaminami, formami zajęć, kołami naukowymi, Akademickim Związkiem Sportowym oraz z funkcjonowaniem samorządu studenckiego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się na Uczelni, zacznij śledzisz profil PWSZ w Skierniewicach. PWSZ organizuje różnego rodzaju eventy, konkursy, warsztaty, juwenalia itp. W najprostszy i niezawodny sposób można się o nich dowiedzieć poprzez „polubienie” naszego fanpage’a na portalu Facebook.
Polub swoją Uczelnię :)

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W środę 11 października br. w godzinach 14.50 – 16.20, w budynku E s. 318, odbędzie się szkolenie dla studentów I roku nt. Praw i obowiązków studenta. Na szkoleniu zostaną poruszone istotne kwestie związane z życiem studenckim. Wszystkich studentów pierwszego roku serdecznie zapraszamy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W miniony weekend zawodniczki Akademickiego Związku Sportowego uczestniczyły w "GRAND PRIX RZGOWA” w piłce siatkowej kobiet. Zawody uroczyście otworzył Burmistrz Rzgowa. Po zaciętej walce nasze reprezentantki zajęły trzecie miejsce. Gratulujemy!
Skład drużyny: Karolina Cichocka, Katarzyna Klepaczka, Joanna Kłobuchowska, Anna Nowak, Ewa Pięcek, Klaudia Ziębińska.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci Wydziału Nauk Przyrodniczych i Technicznych, reprezentanci Akademickiego Związku Sportowego oraz pracownicy PWSZ w Skierniewicach uczestniczyli w sobotniej akcji pn. „Spacer po zdrowie – zaproś swojego lekarza – Skierniewice”. Przedstawiciele Uczelni aktywnie reprezentowali PWSZ poprzez udział w spacerze, prowadzanie badań: poziomu glukozy we krwi, składu ciała, pomiar ciśnienia tętniczego oraz udzielanie porad: dietetycznych i podologicznych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Informujemy, że od 1 października br. na terenie uczelni funkcjonuje bufet. Zapraszamy wszystkich chętnych do budynku E, s. 122.
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek w godz. 09.00 – 16.00,
sobota w godz. 08.00 - 18.00,
niedziela w godz. 08.00 – 17.00.

(...) więcej
2239
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595