BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Ogromne emocje, walka o każdy centymetr boiska, zaangażowanie na parkiecie i w powietrzu, a to wszystko przy pełnych trybunach żywiołowo reagujących na boiskowe poczynania najmłodszych adeptów koszykówki z roczników 2006 – 2009. Na hali zagrały drużyny z Grójca, Włocławka oraz gospodarze AZS PWSZ Skierniewice.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci II roku bezpieczeństwa wewnętrznego uczestniczyli w praktycznych zajęciach z przedmiotu Kryminalistyka i kryminologia. Najpierw zainicjowali zdarzenie na terenie kampusu Uczelni po czym przystąpili do oględzin. Zajęcia poprowadził mgr Przemysław Horodecki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza wszystkich na Studenckie Mikołajki!
Miejsce: Drugi Dom
Termin: 5 grudnia 2015 (sobota)
Start: 21:00
Maturzysto przyjdź i poczuj studencki klimat!
Do zobaczenia! (...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci II roku bezpieczeństwa wewnętrznego w ramach zajęć z Kryminologii i kryminalistyki uczestniczyli w praktycznych warsztatach na strzelnicy sportowej w Warszawie. Studenci przeszli szkolenie instruktażowe, a następnie strzelali z broni palnej. Zajęcia zostały zorganizowane z inicjatywy mgr Przemysława Horodeckiego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Gościmy dzisiaj na naszej Uczelni licealistów z II klasy ZSP nr 4 w Łowiczu. Uczniowie aktywnie uczestniczą w warsztatach dietetycznych prowadzonych przez dr Agnieszkę Wiosetek – Reske oraz mgr Stellę Buczek. Wspierani są również przez studentów III roku dietetyki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Niedzielne rozgrywki w ramach IV Uczelnianego Festynu Sportowego  oraz VI edycji Turnieju w futsalu o Puchar Rektora PWSZ zgromadziły blisko 100 uczestników. W piłce nożnej zwyciężyli studenci I roku Zarządzania i Informatyki, którzy zjednoczyli siły tworząc zwycięską drużynę.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy kadrę naukową oraz studentów do udziału w debacie społecznej „Zapytaj o dopalacze”. W programie: wystąpienia prelegentów nt. związane z pochodzeniem, składem, działaniem, aspektami prawnymi posiadania dopalaczy oraz dyskusja uczestników z prelegentami. Miejsce: budynek 64E, Aula 318, termin: 26 listopada, godzina: 10.00 – 12.00.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza wszystkich na Słodkie Mikołajki.
Miejsce: PWSZ w Skierniewicach, budynek 64F
Termin: 25 listopada oraz 29 listopada br.
Godzina: 9:30
Przyjdź i spróbuj! (...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 13-14 listopada w gmachu Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbył się I Ogólnopolski Turniej Wiedzy Dietetycznej NUTRIADA 2015. W turnieju wzięło udział 13 drużyn, reprezentujących uczelnie wyższe z całego kraju. Ambasadorami naszej Uczelni byli: Ilona Klepaczka, Katarzyna Bielińska oraz Krzysztof Banaszek.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 18 listopada br. studentki kierunku dietetyka: Monika Blasiak i Ilona Domińczak oraz wykładowca dr inż. Agnieszka Wiosetek – Reske, poprowadziły zajęcia edukacyjne „Odżywiam się zdrowo, jem kaszę”. W zajęciach uczestniczyli uczniowie II i II klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Łowiczu.

(...) więcej
3739
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595