BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Podczas posiedzenia Senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, JM Rektor oficjalnie przedstawił członków pierwszej Rady Uczelni, wybranych 11 marca 2019 r. Przewodniczącą została prof. dr hab. Danuta Stawasz. W składzie Rady Uczelni znaleźli się także: dr Sławomir Nowak, mgr Jolanta Juraś, dr hab. inż. Janusz Dudczyk, dr Alojzy Pilich, mgr inż. Jacek Śmiłowski oraz Natalia Nowakowska.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W PWSZ w Skierniewicach odbyło się szkolenie "Aktorzy rynku pracy a kompetencje przyszłości - czyli kogo uczymy i jak przygotowujemy do wejścia na rynek pracy", skierowane do członków Rady Pedagogicznej Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej. Szkolenie przeprowadzili mgr Kinga Kwiatkowska oraz dr Piotr Miller.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 20 - 23 marca 2019 r., Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach - dr Daniel Stos uczestniczył w I Zgromadzeniu Plenarnym Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych, które odbyło się w Płocku. KREPUZ to instytucja przedstawicielska uczelni zawodowych w środowisku szkolnictwa wyższego, dawniej działająca jako stowarzyszenie KRePSZ (Konferencja Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w głosowaniu na Miss i Mistera Internautów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach. Głosować można na portalu społecznościowym Facebook, na profilu Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSZ w Skierniewicach. Głosowanie trwa do 4 kwietnia 2019 r. do godziny 23.59. Głos może oddać każdy użytkownik portalu społecznościowego Facebook.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki II roku dietetyki wraz z dr inż. Agnieszką Wiosetek-Reske, przeprowadziły warsztaty kulinarne w Przedszkolu nr 4 „Słoneczko” w Łowiczu, w ramach zajęć z techniki żywienia oraz dietetyki pediatrycznej. Uczestnicy spotkania wysłuchali prelekcji na temat warzyw i owoców oraz produktów mlecznych, występujących w piramidzie żywieniowej. Następnie dzieci przygotowały desery jogurtowo-owocowe.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W sobotę, 16 marca br., odbyła się inauguracja kolejnej edycji Legii Akademickiej, uroczystego otwarcia dokonał Rektor dr Daniel Stos. 51 studentów rozpoczęło szkolenie wojskowe w ramach programu „Edukacja Wojskowa Studentów - Legia Akademicka”. Pozytywnym zaskoczeniem jest fakt, że blisko 55% uczestników to kobiety. Od 2009 r., kiedy zawieszono obowiązkową służbę wojskową, spadła liczba osób odbywających szkolenie wojskowe.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w konferencji szkoleniowej poświęconej zmianom w życiu zawodowym - „Strefa Zmian – życie zawodowe”, która odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia br., w Warszawie. Podczas konferencji dydaktyk naszej Uczelni mgr Kinga Kwiatkowska będzie współprowadzić prelekcję pod tytułem Odkryj swoje K2! Efektywne wykorzystanie sieci kontaktów w poszukiwaniu pracy. Dlaczego warto wziąć udział w konferencji szkoleniowej „Strefa Zmian – życie zawodowe”?

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni odbył się Konkurs wiedzy o Sejmie zorganizowany przez Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej p. Dorotę Rutkowską oraz Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu. Przed konkursem Przedstawiciele Wszechnicy Sejmowej, wygłosili wykład nt. architektury i historii Sejmu oraz trybu ustawodawczego. W konkursie uczestniczyli gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z regionu skierniewickiego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Serdecznie zapraszamy na Dzień Maturzysty organizowany przez PWSZ w Skierniewicach. Podczas spotkania m.in. ciekawe prezentacje, warsztaty oraz poczęstunek w postaci „Skierlotki”, przygotowanej przez Cukiernię P. Chojecki. Data: 06.03.2019, Miejsce: PWSZ w Skierniewicach, ul. Batorego 64E, Aula 318 (II piętro), Godzina: 10.00. Honorowy patronat: Prezydent Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 28 lutego br. dr Alojzy Pilich, koordynator programu Edukacja Wojskowa Studentów „Legia Akademicka” w PWSZ w Skierniewicach, uczestniczył w inauguracji drugiej edycji programu. Uroczystość odbyła się w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Uczestniczyli w niej m.in. Tomasz Zdzikot – sekretarz stanu Ministerstwa Obrony Narodowej, przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Narodowego Centrum Kryptologii oraz rektorzy i przedstawiciele uczelni cywilnych i wojskowych, które przystąpiły do „Legi Akademickiej”.

(...) więcej
843
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595