BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach przyjmuje zgłoszenia na szkolenie wojskowe w ramach Legii Akademickiej. Szkolenie skierowane jest do studentów wszystkich kierunków i będzie odbywało się w dwóch etapach: część teoretyczna – realizowana w uczelni w trakcie roku akademickiego oraz część praktyczna realizowana w jednostkach, centrach i ośrodkach wojskowych. Warunkiem udziału jest posiadanie kwalifikacji wojskowej lub wyrażenie gotowości odbycia jej. Ostateczny termin zgłoszeń – 29 stycznia 2019 r.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku pedagogiki w ramach zajęć „Edukacja międzykulturowa w teorii i praktyce”, prowadzonych przez dr Joannę Stepaniuk, od listopada 2018 roku realizują własne projekty dotyczące edukacji międzykulturowej i wielokulturowości. Studenci wykorzystując m.in. metodę projektu edukacyjnego, prezentują ogólną charakterystykę (liczebność, obszary zamieszkiwania), historię, szkolnictwo, religię, działalność społeczno-kulturalną, mniejszości narodowych i etnicznych mieszkających na terenie Polski.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki dietetyki Katarzyna Sobol i Wioletta Kozłowska, wraz z opiekunem dr inż. Agnieszką Wiosetek – Reske, przeprowadziły warsztaty żywieniowe pt. „Owoce i warzywa” w przedszkolu w Domaniewicach. Program warsztatów obejmował: promocję owoców i warzyw w codziennej diecie, przedstawienie piramidy zdrowego żywienia, łamigłówki warzywno-owocowe oraz degustację zdrowego deseru - galaretki pomarańczowo-marchwiowej. Spotkanie odbyło się w ramach zajęć z techniki żywienia oraz akcji promującej zdrowie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach wraz z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów zapraszają do udziału w pierwszych Wewnątrzuczelnianych Wyborach Miss i Mistera PWSZ w Skierniewicach. W wyborach zostaną wyłonieni laureaci w następujących kategoriach: Miss i Mister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, Pierwsza Wicemiss i Wicemister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, Druga Wicemiss i Wicemister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, Miss i Mister Internautów 2019. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W środę, 9 stycznia br., członkowie Koła Naukowego EKONOMIKUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Warszawy. Studenci wraz z opiekunami, dr Barbarą Dembowską i mgr Anną Kopytowską, odwiedzili Centrum Nauki Kopernik, Giełdę Papierów Wartościowych oraz Centrum Pieniądza im. Sławomira S. Skrzypka, gdzie dowiedzieli się, jak zabezpieczane są banknoty, poznali historię pieniądza i sposoby przechowywania najbardziej wartościowych przedmiotów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

We wtorek, 8 stycznia br. odbyła się gala plebiscytu „Nauczyciel na Medal 2018”, zorganizowana w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Podczas gali zostali nagrodzeni laureaci. Przypominamy, że w kategorii „Nauczyciel akademicki”, drugie miejsce zajęła dr Grażyna Cęcelek. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pracownicy Instytutu Informatyki i Matematyki Stosowanej - mgr inż. Łukasz Rybak i prof. nadzw. dr hab. inż. Janusz Dudczyk opracowali autorską koncepcję adaptacyjnego systemu wspomagania decyzji, pozwalającego na realizację strategii walki sieciocentrycznej. W ramach realizacji koncepcji nasi naukowcy zaprojektowali model decyzyjny systemu teleinformatycznego i dokonali korelacji algorytmu klasyfikacji statystycznej z metodą uczenia maszynowego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragną złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym 2019 roku.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach ogłasza dzień rektorski w dniu 02.01.2019 r. Dzień rektorski dotyczy studentów studiów stacjonarnych wszystkich kierunków i lat studiów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dydaktyk PWSZ w Skierniewicach, dr Danuta Rozpędowska-Matraszek, uczestniczyła w konferencji zorganizowanej przez Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele uczelni, administracji publicznej oraz firm informatycznych i doradczych, zainteresowanych sektorem publicznym.

(...) więcej
1548
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595