BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W dniu 18 kwietnia br. odbyło się szkolenie „Wprowadzenie do coachingu” dla studentów kierunku Zarządzanie. Podczas spotkania, studenci zapoznali się z podstawowymi zasadami prowadzenia procesu coachingowego, zarówno z perspektywy pracy indywidualnej coacha, jak i jego roli w organizacji, formami wsparcia pracownika oraz najpopularniejszym modelem coachingowym. W związku z tym, iż szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, odbędzie się kolejne z zakresu „Narzędzi coachingowych w pracy managera”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Urząd Miasta Łodzi wraz z Politechniką Łódzką oraz Uniwersytetem Łódzkim jest organizatorem X jubileuszowej edycji Konkursu "Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Startup". Założeniem tegorocznej edycji Konkursu jest umożliwienie najlepiej zapowiadającym się zespołom przedstawienie swoich projektów doświadczonym i uznanym w środowisku przedsiębiorcom, ekspertom z obszaru inwestycji wysokiego ryzyka oraz specjalistom z zakresu transferu technologii.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki II roku dietetyki, Wioletta Kozłowska oraz Katarzyna Sobol, uczestniczyły w Dniu Marchewki, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Księdza Stanisława Konarskiego w Skierniewicach. Studentki wygłosiły prelekcję i przeprowadziły warsztat dla dzieci, dotyczący dziesięciu zasad zdrowego żywienia. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się o negatywnym wpływie napojów słodzonych na organizm człowieka. Uczniowie sami uzupełnili piramidy żywieniowe, rozwiązali krzyżówki i przygotowali „niezdrowe” napoje z dużą ilością cukru, syntetycznych barwników i aromatów. Inicjatorem spotkania była dr inż. Agnieszka Wiosetek – Reske.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni gościliśmy przedstawicieli Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego, Wojskowej Komendy Uzupełnień oraz Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach, którzy przeprowadzili spotkanie informacyjne. Celem spotkania było zapoznanie naszych studentów z możliwością podjęcia służby w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz w szeregach Policji. Przedstawione zostały również zasady tworzenia i funkcjonowania Wojsk Obrony Terytorialnej naszego Województwa.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Hasło tegorocznego Festiwalu: „Woda jako źródło”.
Termin: 21 – 30 maja 2018.
Prezentujemy logo tegorocznego Festiwalu Nauki. Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w tym przedsięwzięciu!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach organizuje wyjazd na Akademickie Targi Pracy w Łodzi, które odbędą 25 kwietnia br. Jest to jedna z największych imprez w kraju, adresowana do studentów i absolwentów. Udział w targach jest całkowicie bezpłatny dla naszych studentów.
Zapisy:
Lista zgłoszeń dostępna jest w Biurze Karier (Budynek F, pok. 131). Deklaracje uczestnictwa można składać do 15 kwietnia br. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym możliwości podjęcia ochotniczej służby w Wojsku Polskim. Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Łodzi oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień w Skierniewicach, którzy przedstawią zasady tworzenia i funkcjonowania Wojsk Obrony Terytorialnej w województwie łódzkim.
Miejsce: Aula F342
Termin: 11 kwietnia br.
Godzina: 10.00.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Państwa wiosenną energią, która pozwoli zrealizować wszystkie zamierzone cele.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego oraz członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w obchodach Święta 7 Dywizjonu Ułanów Lubelskich im. Gen. Kazimierza Sosnowskiego w Tomaszowie Mazowieckim. W ramach wyjazdu studenci obejrzeli wystawę statyczną sprzętu i uzbrojenia wojskowego. Zwiedzili trenażer „Śnieżnik”, „Cyklop” oraz zapoznali się z historią 25 Brygady Kawalerii Powietrznej. Wyjazd odbył się w ramach ćwiczeń z przedmiotu: Siły zbrojne w systemie bezpieczeństwa państwa. Inicjatorami wyjazdu byli: dr Alojzy Pilich i dr Cezary Pędzik.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach zaprasza na I Międzynarodową Konferencję Naukowo - Szkoleniową Wielowymiarowość Zdrowia, która odbędzie się w dniach 12 - 13 października br. w Skierniewicach.
Konferencja jest skierowana do pracowników naukowo-dydaktycznych szeroko pojętego obszaru ochrony zdrowia

(...) więcej
1943
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595