BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Polskiej edycji ogólnoeuropejskiego badania na temat warunków życia i nauki. Ankieta zajmuje ok. 15 minut i jest dostępna do końca czerwca.
Podziel się swoją historią i doświadczeniami!
Ankieta dostępna jest na stronie: http://badania.pbs.pl/eurostudent.pg
Za realizację badania w Polsce odpowiada niezależna agencja badawcza PBS Sp. z o.o. na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Kontakt: eurostudent@pbs.pl

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 17-18 czerwca br., pracownicy Instytutu Informatyki i Matematyki Stosowanej oraz Instytutu Zarządzania Strategicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach - prof. nadzw. dr hab. inż. Janusz Dudczyk, dr hab. Zdzisław Jezierski i mgr inż. Łukasz Rybak uczestniczyli w konferencji „Strategie w podejmowaniu decyzji w sytuacjach konfliktu i współpracy”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 3-4 czerwca br., studenci kierunku Pedagogika wzięli udział w wyjeździe studyjnym, zorganizowanym w związku z realizacją projektu pn. „Zintegrowany Program Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnicy udali się do Fundacji Wspierania Osób z Zaburzeniami Rozwoju „Od Początku”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Podczas uroczystego podsumowania szkolenia „Edukacja Wojskowa Studentów – Legia Akademicka”, JM Rektor – dr Daniel Stos otrzymał medal za wspieranie działań proobronnych i kształtowanie patriotycznych postaw młodzieży akademickiej oraz za merytoryczne wsparcie prac Sił Zbrojnych RP. W imieniu Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego, odznaczenie wręczył ppłk Piotr Chrzanowski.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W poniedziałek, 17 czerwca br., odbyło się uroczyste podsumowanie szkolenia Edukacji Wojskowej Studentów – Legia Akademicka. Podczas uroczystości uczestnicy otrzymali karty powołania do odbycia ćwiczeń wojskowych w ośrodkach szkolenia wytypowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Podsumowania szkolenia teoretycznego dokonał JM Rektor – dr Daniel Stos oraz koordynator programu „Legia Akademicka” dr Alojzy Pilich, którzy podkreślili rolę uczelni w kształtowaniu patriotycznych postaw przyszłych żołnierzy - naszych studentów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego (studia niestacjonarne) odbyli praktyczne szkolenie w 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Glinniku koło Tomaszowa Mazowieckiego. W ośrodku szkolenia spadochronowego zapoznali się z budową broni, udzielaniem pierwszej pomocy na polu walki, przeszli praktyczne szkolenie taktyczne oraz desantowanie ze śmigłowca. Organizatorem zajęć był dr Cezary Pędzik.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dr Grażyna Cęcelek reprezentowała Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Skierniewicach podczas Konferencji Naukowej „Zadania i możliwości szkoły w zakresie kształtowania postaw patriotycznych uczniów”, która odbyła się 7 czerwca br. w Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Podczas konferencji dr Cęcelek wygłosiła referat pt.: „Kompetencje zawodowe współczesnego nauczyciela-wychowawcy”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Mgr Aneta Jabłońska, Koordynator programu Erasmus+ PWSZ w Skierniewicach, uczestniczyła w wyjeździe szkoleniowym (Staff Mobility for Training). Przedstawicielka naszej Uczelni odwiedziła University of Security Management in Košice na Słowacji. Dzięki trwającej od 2015 roku współpracy, studenci z kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne mogą wyjeżdżać na semestr studiów do Koszyc, w ramach programu Erasmus+.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego PWSZ w Skierniewicach zaprasza na Skierniewickie Juwenalia PWSZ 2019.
Termin: 8 czerwca
Godzina: 20:00
Miejsce: Drugi Dom, ul. Mickiewicza 11, Skierniewice
Gwiazda wieczoru: Top Girls

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Łodzi zaprasza do udziału w uroczystym wręczeniu kart powołań na ćwiczenia wojskowe studentom biorącym udział w programie „Legia Akademicka”. Spotkanie odbędzie się 17 czerwca br., o godzinie 10.00, w Auli F342.

(...) więcej
1050
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595