BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Studentka Bezpieczeństwa wewnętrznego zdała na ocenę bardzo dobrą komisyjny egzamin z praktyk zawodowych, realizowanych w Urzędzie Miasta w Łowiczu, w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowanego z EFS. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Nasz koordynator programu Erasmus+, mgr Aneta Jabłońska, na tydzień wyjechała do Wilna, gdzie poznała specyfikę pracy tamtejszej uczelni Mykolas Romeris University. Spotkanie z pracownikami litewskiej uczelni było okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy i wyznaczenia wspólnych działań na przyszłość, pozwoliło także na rozszerzenie współpracy o realizację międzynarodowych projektów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Sezon obron prac dyplomowych rozpoczęty. Studenci mają przed sobą ostatni i najważniejszy egzamin na naszej Uczelni. Za wszystkich trzymamy kciuki. Powodzenia!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentka III roku Zarządzania, Patrycja Belanken zdobyła tytuł „Wolontariusza Kultury 2017” podczas gali „Człowiek w Centrum Kultury”, zorganizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Serdecznie gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację praktykantów na praktyki zawodowe, prowadzone w ramach projektu pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację na uczelnianych opiekunów praktyk zawodowych, do prowadzenia pilotażowych praktyk zawodowych, realizowanych w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację instytucji (zakładów pracy) przyjmujących na pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Skierniewicach w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Student Bezpieczeństwa wewnętrznego zdał na ocenę bardzo dobrą komisyjny egzamin z praktyk zawodowych, realizowanych w Zakładzie Karnym w Łowiczu, w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowanego z EFS. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pierwsza studentka z kierunku Finanse i rachunkowość zdała na ocenę bardzo dobrą komisyjny egzamin z praktyk zawodowych realizowanych w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowanego z EFS. Gratulujemy osiągniętych efektów i wysokich umiejętności!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Semestr minął szybko i czas wracać do domu. Studentki z Kafkas University po kilku miesiącach nauki w naszej Uczelni wracają do swojego kraju. Zdane egzaminy, nieoceniona pomoc wykładowców i studentów, wyjazdy oraz studenckie imprezy na zawsze zostaną w ich pamięci. Uczelnia po raz pierwszy gościła w swoich murach studentki, które przyjechały do nas w ramach programu Erasmus +.

(...) więcej
2843
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595