BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W poniedziałek 15 października br. odbyło się szkolenie dla studentów I roku studiów stacjonarnych nt. praw i obowiązków studenta. Na szkoleniu zostały poruszone istotne kwestie związane z życiem studenckim m.in. egzaminami, formami zajęć, kołami naukowymi, Akademickim Związkiem Sportowym oraz z funkcjonowaniem samorządu studenckiego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dziennik Łódzki, Express Ilustrowany i NaszeMiasto.pl organizują plebiscyt „Nauczyciel na Medal”. Na nauczycieli z pasją i zaangażowaniem czekają nagrody i statuetki. W plebiscycie biorą udział reprezentanci naszej Uczelni: dr Aleksandra Stankiewicz, dr Grażyna Cęcelek, dr Anna Traut – Seliga, dr Alojzy Pilich.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 12 – 13 października br. w PWSZ w Skierniewicach odbyła się I Konferencja Naukowo - Szkoleniowa Wielowymiarowość Zdrowia. W murach naszej Uczelni gościliśmy m.in. przedstawicieli z University of Foggia, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Żyrardowie, Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Uniwersytetu Medyczny we Wrocławiu, Politechniki Łódzkiej...

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W sobotę, 20 października br. odbędzie się największa studencka impreza – FUKSÓWKA. Uczelniana Rada Samorządu Studentów przeprowadzi Otrzęsiny dla studentów, którzy dopiero rozpoczęli naukę w PWSZ. Moc atrakcji, konkursy z nagrodami i wiele niezapomnianych wrażeń – to wszystko czeka na Was w sobotę. Wszystkich studentów, a w szczególności studentów I roku serdecznie zapraszamy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy studentów i absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach do bezpłatnego korzystania z systemu Comarch ERP Optima w chmurze. Program ten upraszcza oraz automatyzuje zadania związane z ogólnym ewidencjonowaniem sprzedaży, prowadzeniem księgowości oraz kadr i płac. Oferta skierowana jest do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z biznesem.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 12 – 13 października br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach odbędzie się I Konferencja Naukowo - Szkoleniowa Wielowymiarowość Zdrowia.
Konferencja jest skierowana do pracowników naukowo-dydaktycznych szeroko pojętego obszaru ochrony zdrowia: lekarzy, pielęgniarek/pielęgniarzy, położnych, fizjoterapeutów, dietetyków.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Rozpoczęcie II tury rekrutacji: 17 września.
Zakończenie II tury rekrutacji: 13 października.
Ogłoszenie wyników: 19 października.
Dokumenty należy złożyć: p. 118 (I piętro), Budynek 64C, poniedziałek - piątek w godz. 09.00 – 15.00.
Rekrutacja prowadzona jest na studia...
(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach gościliśmy przedstawicieli chińskiej uczelni Shaanxi Business College. Była to niezwykle ważna wizyta. Obie uczelnie są zainteresowane nawiązaniem współpracy przy realizacji kształcenia na kierunkach: Finanse i rachunkowość, Dietetyka oraz Pielęgniarstwo. Podczas wizyty mogliśmy pokazać kampus naszej Uczelni i zawrzeć inspirujące kontakty.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach uczestniczyli w wyjeździe aktywizującym w Bieszczadach. Zwiedzili Łańcut, Solinę, Myczkowce, Połoninę Wetlińską, Sanok i Bardejów. Nie zabrakło również elementów edukacyjnych. Dr Aleksandra Stankiewicz przeprowadziła dla naszych studentów warsztaty samorozwoju. Uczestnicy rozwijali umiejętności stawiania granic i komunikacji bez przemocy. W tak sprzyjającym klimacie każdy uczestnik odbył również indywidualną sesję coachingową.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W ramach Międzynarodowej Szkoły Letniej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach nasi studenci, dydaktycy oraz wyróżniający się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej mieli okazję uczestniczyć w wyjeździe studyjnym. Tematem przewodnim tegorocznego wyjazdu było hasło: “Kulinarne, zielarskie i przyrodnicze dziedzictwo Węgier”.

(...) więcej
1848
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595