BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Urząd Miasta Łodzi wraz z Politechniką Łódzką oraz Uniwersytetem Łódzkim jest organizatorem X jubileuszowej edycji Konkursu "Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Startup". Założeniem tegorocznej edycji Konkursu jest umożliwienie najlepiej zapowiadającym się zespołom przedstawienie swoich projektów doświadczonym i uznanym w środowisku przedsiębiorcom, ekspertom z obszaru inwestycji wysokiego ryzyka oraz specjalistom z zakresu transferu technologii.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki II roku dietetyki, Wioletta Kozłowska oraz Katarzyna Sobol, uczestniczyły w Dniu Marchewki, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Księdza Stanisława Konarskiego w Skierniewicach. Studentki wygłosiły prelekcję i przeprowadziły warsztat dla dzieci, dotyczący dziesięciu zasad zdrowego żywienia. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się o negatywnym wpływie napojów słodzonych na organizm człowieka. Uczniowie sami uzupełnili piramidy żywieniowe, rozwiązali krzyżówki i przygotowali „niezdrowe” napoje z dużą ilością cukru, syntetycznych barwników i aromatów. Inicjatorem spotkania była dr inż. Agnieszka Wiosetek – Reske.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni gościliśmy przedstawicieli Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego, Wojskowej Komendy Uzupełnień oraz Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach, którzy przeprowadzili spotkanie informacyjne. Celem spotkania było zapoznanie naszych studentów z możliwością podjęcia służby w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz w szeregach Policji. Przedstawione zostały również zasady tworzenia i funkcjonowania Wojsk Obrony Terytorialnej naszego Województwa.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Hasło tegorocznego Festiwalu: „Woda jako źródło”.
Termin: 21 – 30 maja 2018.
Prezentujemy logo tegorocznego Festiwalu Nauki. Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w tym przedsięwzięciu!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach organizuje wyjazd na Akademickie Targi Pracy w Łodzi, które odbędą 25 kwietnia br. Jest to jedna z największych imprez w kraju, adresowana do studentów i absolwentów. Udział w targach jest całkowicie bezpłatny dla naszych studentów.
Zapisy:
Lista zgłoszeń dostępna jest w Biurze Karier (Budynek F, pok. 131). Deklaracje uczestnictwa można składać do 15 kwietnia br. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym możliwości podjęcia ochotniczej służby w Wojsku Polskim. Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Łodzi oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień w Skierniewicach, którzy przedstawią zasady tworzenia i funkcjonowania Wojsk Obrony Terytorialnej w województwie łódzkim.
Miejsce: Aula F342
Termin: 11 kwietnia br.
Godzina: 10.00.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Państwa wiosenną energią, która pozwoli zrealizować wszystkie zamierzone cele.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego oraz członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w obchodach Święta 7 Dywizjonu Ułanów Lubelskich im. Gen. Kazimierza Sosnowskiego w Tomaszowie Mazowieckim. W ramach wyjazdu studenci obejrzeli wystawę statyczną sprzętu i uzbrojenia wojskowego. Zwiedzili trenażer „Śnieżnik”, „Cyklop” oraz zapoznali się z historią 25 Brygady Kawalerii Powietrznej. Wyjazd odbył się w ramach ćwiczeń z przedmiotu: Siły zbrojne w systemie bezpieczeństwa państwa. Inicjatorami wyjazdu byli: dr Alojzy Pilich i dr Cezary Pędzik.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach zaprasza na I Międzynarodową Konferencję Naukowo - Szkoleniową Wielowymiarowość Zdrowia, która odbędzie się w dniach 12 - 13 października br. w Skierniewicach.
Konferencja jest skierowana do pracowników naukowo-dydaktycznych szeroko pojętego obszaru ochrony zdrowia

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym. Studenci odwiedzili Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu. Zapoznali się z bazą dydaktyczną i logistyczną ośrodka, a także zadaniami Zakładu do Spraw Cudzoziemców, Zakładu Ogólnozawodowego, Zakładu Kynologii, Zakładu Zabezpieczenia Działań oraz Pododdziałów Szkolnych.

(...) więcej
2448
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595