BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W poniedziałek, 17 czerwca br., odbyło się uroczyste podsumowanie szkolenia Edukacji Wojskowej Studentów – Legia Akademicka. Podczas uroczystości uczestnicy otrzymali karty powołania do odbycia ćwiczeń wojskowych w ośrodkach szkolenia wytypowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Podsumowania szkolenia teoretycznego dokonał JM Rektor – dr Daniel Stos oraz koordynator programu „Legia Akademicka” dr Alojzy Pilich, którzy podkreślili rolę uczelni w kształtowaniu patriotycznych postaw przyszłych żołnierzy - naszych studentów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego (studia niestacjonarne) odbyli praktyczne szkolenie w 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Glinniku koło Tomaszowa Mazowieckiego. W ośrodku szkolenia spadochronowego zapoznali się z budową broni, udzielaniem pierwszej pomocy na polu walki, przeszli praktyczne szkolenie taktyczne oraz desantowanie ze śmigłowca. Organizatorem zajęć był dr Cezary Pędzik.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rozpoczęcie rekrutacji: 27 maja
Zakończenie rekrutacji:
studia I stopnia: 14 września
studia II stopnia i jednolite studia magisterskie: 15 lipca
Ogłoszenie wyników:
studia I stopnia: 20 września
studia II stopnia i jednolite studia magisterskie: 23 lipca
Dokumenty należy złożyć: p. 118 (I piętro), Budynek 64C
poniedziałek - piątek w godz. 09.00 – 15.00

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dr Grażyna Cęcelek reprezentowała Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Skierniewicach podczas Konferencji Naukowej „Zadania i możliwości szkoły w zakresie kształtowania postaw patriotycznych uczniów”, która odbyła się 7 czerwca br. w Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Podczas konferencji dr Cęcelek wygłosiła referat pt.: „Kompetencje zawodowe współczesnego nauczyciela-wychowawcy”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Mgr Aneta Jabłońska, Koordynator programu Erasmus+ PWSZ w Skierniewicach, uczestniczyła w wyjeździe szkoleniowym (Staff Mobility for Training). Przedstawicielka naszej Uczelni odwiedziła University of Security Management in Košice na Słowacji. Dzięki trwającej od 2015 roku współpracy, studenci z kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne mogą wyjeżdżać na semestr studiów do Koszyc, w ramach programu Erasmus+.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego PWSZ w Skierniewicach zaprasza na Skierniewickie Juwenalia PWSZ 2019.
Termin: 8 czerwca
Godzina: 20:00
Miejsce: Drugi Dom, ul. Mickiewicza 11, Skierniewice
Gwiazda wieczoru: Top Girls

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Łodzi zaprasza do udziału w uroczystym wręczeniu kart powołań na ćwiczenia wojskowe studentom biorącym udział w programie „Legia Akademicka”. Spotkanie odbędzie się 17 czerwca br., o godzinie 10.00, w Auli F342.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W środę, 29 maja br., w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się finał Ogólnopolskiej Gali Miss PWSZ 2019. W wyborach wzięło udział 14 kandydatek z Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych z całej Polski. Naszą Uczelnię reprezentowały Aleksandra Rakowska (studentka kosmetologii) i Wiktoria Dycha (studentka pedagogiki).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 27 – 30 maja trwa Ogólnopolska Gala Miss PWSZ w Krośnie. Naszą Uczelnię reprezentują Aleksandra Rakowska i Wiktoria Dycha. W ramach ogólnopolskich wyborów odbywa się głosowanie na Miss Internetu OGM PWSZ 2019. Głosowanie odbywa się poprzez polubienie zdjęć kandydatek i trwa do dzisiaj, do godziny 18.00. Zachęcamy do głosowania na nasze reprezentantki: Aleksandra Rakowska nr 10, Wiktoria Dycha nr 2.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 24 maja br., studenci naszej Uczelni wzięli udział w warsztacie pt. „Presentation skills” w Fujitsu Poland, University Business Park w Łodzi. Warsztat dotyczył skutecznych technik prezentacji. Uczestnicy mieli możliwość wykonania własnych prezentacji i otrzymania charakterystyki bieżącego stylu prezentacji, a także wskazówek na jego ulepszenie.

(...) więcej
141
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595