BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Studenci finansów i rachunkowości oraz zarządzania uczestniczyli w spotkaniu dotyczącym projektu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Koordynator regionalny projektu NZB Piotr Żmudzki przedstawił najważniejsze aspekty budowania wiarygodności finansowej i sposoby jej weryfikowania za pośrednictwem Biura Informacji Kredytowej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Trwają zapisy na wszystkie aktywności X Festiwalu Nauki pn. „WODA JAKO ŹRÓDŁO”. Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z harmonogramem, który dostępny jest na stronie Festiwalu Nauki: http://www.fn.pwsz.skierniewice.pl/index.php

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach pragnie zaprosić Państwa do udziału w niezwykłym wydarzeniu jakim jest Festiwal Nauki. Będzie to już dziesiąte tego typu przedsięwzięcie przebiegające pod hasłem "WODA JAKO ŹRÓDŁO". "Festiwal Nauki" to inicjatywa kierowana do szerokiej grupy odbiorców począwszy od uczniów szkół ponadgimnazjalnych, poprzez studentów, nauczycieli, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, na przedstawicielach biznesu, instytucji samorządowych i społecznych oraz mieszkańcach Miasta Skierniewice i okolicznych miejscowości kończąc.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 18 kwietnia br. odbyło się szkolenie „Wprowadzenie do coachingu” dla studentów kierunku Zarządzanie. Podczas spotkania, studenci zapoznali się z podstawowymi zasadami prowadzenia procesu coachingowego, zarówno z perspektywy pracy indywidualnej coacha, jak i jego roli w organizacji, formami wsparcia pracownika oraz najpopularniejszym modelem coachingowym. W związku z tym, iż szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, odbędzie się kolejne z zakresu „Narzędzi coachingowych w pracy managera”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Urząd Miasta Łodzi wraz z Politechniką Łódzką oraz Uniwersytetem Łódzkim jest organizatorem X jubileuszowej edycji Konkursu "Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Startup". Założeniem tegorocznej edycji Konkursu jest umożliwienie najlepiej zapowiadającym się zespołom przedstawienie swoich projektów doświadczonym i uznanym w środowisku przedsiębiorcom, ekspertom z obszaru inwestycji wysokiego ryzyka oraz specjalistom z zakresu transferu technologii.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki II roku dietetyki, Wioletta Kozłowska oraz Katarzyna Sobol, uczestniczyły w Dniu Marchewki, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Księdza Stanisława Konarskiego w Skierniewicach. Studentki wygłosiły prelekcję i przeprowadziły warsztat dla dzieci, dotyczący dziesięciu zasad zdrowego żywienia. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się o negatywnym wpływie napojów słodzonych na organizm człowieka. Uczniowie sami uzupełnili piramidy żywieniowe, rozwiązali krzyżówki i przygotowali „niezdrowe” napoje z dużą ilością cukru, syntetycznych barwników i aromatów. Inicjatorem spotkania była dr inż. Agnieszka Wiosetek – Reske.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni gościliśmy przedstawicieli Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego, Wojskowej Komendy Uzupełnień oraz Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach, którzy przeprowadzili spotkanie informacyjne. Celem spotkania było zapoznanie naszych studentów z możliwością podjęcia służby w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz w szeregach Policji. Przedstawione zostały również zasady tworzenia i funkcjonowania Wojsk Obrony Terytorialnej naszego Województwa.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Hasło tegorocznego Festiwalu: „Woda jako źródło”.
Termin: 21 – 30 maja 2018.
Prezentujemy logo tegorocznego Festiwalu Nauki. Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w tym przedsięwzięciu!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach organizuje wyjazd na Akademickie Targi Pracy w Łodzi, które odbędą 25 kwietnia br. Jest to jedna z największych imprez w kraju, adresowana do studentów i absolwentów. Udział w targach jest całkowicie bezpłatny dla naszych studentów.
Zapisy:
Lista zgłoszeń dostępna jest w Biurze Karier (Budynek F, pok. 131). Deklaracje uczestnictwa można składać do 15 kwietnia br. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym możliwości podjęcia ochotniczej służby w Wojsku Polskim. Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Łodzi oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień w Skierniewicach, którzy przedstawią zasady tworzenia i funkcjonowania Wojsk Obrony Terytorialnej w województwie łódzkim.
Miejsce: Aula F342
Termin: 11 kwietnia br.
Godzina: 10.00.

(...) więcej
1539
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595