BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnym Szkoleniu „Własna firma – krok po kroku” organizowanym przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Skierniewicach, w dniach 29 - 31 maja 2017 r., w ramach IX Festiwalu Nauki. Szkolenie skierowane jest do osób zainteresowanych uruchomieniem i prowadzeniem działalności gospodarczej na własny rachunek. Zapisy przyjmowane są w siedzibie Centrum w Skierniewicach, ul. Senatorska 10 lub telefonicznie 46 833 39 74, 46 833 36 50, e-mail: centrumsk@wup.lodz.pl

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy Uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie wiedzy pn. „Świat finansów" organizowanym w ramach Dnia Finansów i Rachunkowości. Patronat nad konkursem objął Bank Spółdzielczy w Skierniewicach. Konkurs odbędzie się 30 maja 2017 r. (wtorek) w PWSZ w Skierniewicach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 27 kwietnia – 6 maja br., Pedagogiczne Koło Naukowe przeprowadziło akcję charytatywną w ramach „Ogólnopolskiej zbiórki bielizny i środków higienicznych – Staniki dla Afryki”. Ilość i różnorodność zebranych materiałów – 238 szt. - świadczy o dużym zainteresowaniu tą akcją i chęcią niesienia pomocy osobom potrzebującym. Wszystkim darczyńcom dziękujemy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Instytut Finansów i Rachunkowość zaprasza Uczniów do udziału w finansowych przedsięwzięciach, które odbędą się w dniu 30 maja w ramach IX Festiwalu Nauki. W programie m.in.:
• konkurs wiedzy pn. „Świat finansów",
• gra typu pokój zagadek pn. „Zatrzaśnięci w banku” ,
• Własny biznes- droga do sukcesu" - wystąpienie lokalnego przedsiębiorcy,
• warsztaty: "Wartość pieniądza" i „Statystyka nie jest nudna” .

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 27 kwietnia – 6 maja br. na terenie naszej Uczelni, Pedagogiczne Koło Naukowe przeprowadzi akcję charytatywną w ramach „Ogólnopolskiej zbiórki bielizny i środków higienicznych – Staniki dla Afryki”.
Nie bądź obojętny – włącz się do akcji!
Szczegółowe informacje

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci II roku Dietetyki zainspirowani ogólnopolską akcją "Śniadanie daje moc" wykonali kanapki zachęcające niejadków do zjedzenia śniadania. Dzięki temu możemy wybrać jedną z trzydziestu trzech przygotowanych kanapek. Wyboru można dokonywać za pomocą Facebooka. Kanapka, która uzyska najwięcej "Lubię to" wygrywa, a jej autor otrzyma atrakcyjną nagrodę! Głosowanie trwa do 19 maja br. Serdecznie zapraszamy do klikania!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Przedłużamy termin zgłaszania uczestnictwa w konkursie na najlepszą pracę studenckiej sesji posterowej "Różnorodność dla przyszłości" w ramach IX Festiwalu Nauki. Zgłoszenia można składać do dnia 4 maja 2017 r.  Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin i karta zgłoszenia

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 24 kwietnia br., studentki drugiego roku dietetyki: Justyna Malejka, Ewelina Selenta i Dominika Maroszek, poprowadziły zajęcia dotyczące prawidłowego wyboru zdrowych napojów. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy III i IV Szkoły Podstawowej nr 4 w Łowiczu. Studentki przedstawiły krótką prezentację, następnie uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązanie krzyżówki i ocenę organoleptyczną nieznanych napojów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Po raz drugi studenci naszej Uczelni uczestniczyli w Turnieju Wiedzy Dietetycznej „NUTRIADA”, zorganizowanym w gmachu Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. W turnieju wzięło udział 16 drużyn, reprezentujących uczelnie wyższe z całego kraju. Ambasadorami naszej Uczelni byli: Krzysztof Banaszek (III rok Dietetyki), Katarzyna Matusiak (III rok Dietetyki) i Izabela Czerwińska (II rok Dietetyki).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rozpoczynamy zapisy na wszystkie aktywności IX Festiwalu Nauki pn. „RÓŻNORODNOŚĆ DLA PRZYSZŁOŚCI”. Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w wybranych wydarzeniach, które dostępne są na stronie Festiwalu Nauki: www.fn.pwsz.skierniewice.pl

(...) więcej
3549
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595