Informacje
  

 Działy
  

 Dokumenty
  

WAMPIRIADA PWSZ ! ! !

Już w następny czwartek 6 listopada będzie można oddać krew w ramach akcji „Wampiriada PWSZ” organizowanej przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego. Serdecznie zapraszamy ! ! ! Miejsce: Budynek 64 F, sala 105, Godzina: 9.00 - 12.00

Zapisy u p. Sebastiana Nadolnego: wampiriadapwsz@gmail.com oraz na Facebook’u.

Daj wyssać z siebie krew dla potrzebujących ! ! !

PRZYWILEJE HONOROWEGO DAWCY KRWI

detail

Dzień Rektorski

JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach ogłasza dzień 31 października 2014 roku dniem wolnym od zajęć.

Zarządzenie

detail

Komunikat

W dniu 31 października (piątek) br. mogą wystąpić problemy z kontaktem telefonicznym z Uczelnią.

Za utrudnienia przepraszamy!

detail

Uwaga Studenci PWSZ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na wykład pt. "Ćwierćwiecze transformacji i co dalej?", który wygłosi prof. Grzegorz W. Kołodko - ekonomista, wicepremier i minister finansów, jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych. Spotkanie odbędzie się 3 listopada 2014 r. o godz. 11:00 w Auli A0.
Zgłoszenia drogą mailową do 29 października przyjmuje pani mgr Agnieszka Kucharska - Pełnomocnik Rektora ds. współpracy akademickiej. Ilość miejsc ograniczona.

adres e-mail: ak_home@poczta.onet.pl

detail

WAŻNA INFORMACJA !!!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach w terminie 09 – 15.02.2015 r. organizuje dla studentów niepełnosprawnych wyjazd połączony z warsztatami aktywizującymi na Lubelszczyznę. Osoby chętne, które chcą uczestniczyć w/w wyjeździe proszone są o wypełnienie karty zgłoszenia na wyjazd (do pobrania ze strony uczelni) i dostarczenie jej do Pełnomocnika Rektora ds. studentów niepełnosprawnych – mgr Katarzyny Szymańskiej w terminie do dnia 15 grudnia 2015 r. (liczba miejsc ograniczona). Program wyjazdu w załączniku - wyjazd lubelszczyzna

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt :

e-mail : kszymanska@pwsz.skierniewice.pl

tel. : 46 / 834-40-10

 

detail
Strona 1  z  55 Początek   Wstecz   [1]   2  3  4  5  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec  
  
  

 Wszechnica Skierniewicka
 KN Studentów Socjologii