BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni gościliśmy młodzież z Zespołu Szkół nr 4 w Skierniewicach. Uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych, które poprowadziła dr inż. Agnieszka Wiosetek – Reske. Podczas warsztatów zostały przygotowane: filet panierowany z kurczaka, purée ziemniaczano – selerowe, surówkę z marchwi i ananasa oraz pomarańczową galaretkę. Zajęcia odbyły się w ramach umowy patronackiej podpisanej przez ZS nr 4 i PWSZ w Skierniewicach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki pedagogiki: Alicja Piecko i Anna Żaczkiewicz rozwijały swoje umiejętności praktyczne w Przedszkolu Integracyjnym nr 10 w Łowiczu. Praca z przedszkolakami to wyzwanie, z którym nasze studentki świetnie sobie poradziły. Realizacja praktyk odbyła się w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku Ogrodnictwo uczestniczyli w wykładzie „Filozofia permakultury” podsumowującym Międzynarodowy projekt edukacyjny „Eathink – myśl globalnie, jedz lokalnie” oraz projekt Akademii Kompetencji „Zakładamy ogród permakulturowy i chronimy różnorodność biologiczną”. Podczas wykładu studenci pogłębili swoją wiedzę z zakresu permakultury. Spotkanie odbyło się w Liceum Ogólnokształcącym im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym 2018 roku.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

15 stycznia 2018 (poniedziałek) firma AVIVA organizuje na terenie naszej Uczelni bezpłatne, certyfikowane warsztaty sprzedażowo-menedżerskie. Aby zgłosić chęć udziału w warsztatach, należy wykonać krótkie zadanie, na podstawie którego eksperci z firmy AVIVA wybiorą (min. 12, max. 24-osobową) grupę, która w trakcie 8-godzinnych warsztatów będzie miała okazję zdobywać pod ich okiem niezwykle przydatne we wszystkich branżach umiejętności sprzedażowe i menedżerskie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach ogłasza:
a) godziny rektorskie w dniu 22.12.2017 od godziny 13.00,
b) dzień rektorski w dniu 02.01.2018 r.
Godziny i dzień rektorski dotyczą studentów studiów stacjonarnych wszystkich kierunków i lat studiów.
Zarządzenie Rektora

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku we współpracy z Wolters Kluwer Polska SA zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie na najlepszy artykuł naukowy dla studentów i doktorantów nt. Bezpieczeństwo narodowe RP - aspekty prawne, politologiczne, ekonomiczne i społeczne.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki pedagogiki Alicja Piecko, Bogumiła Antosik, Karolina Gołębieska i Magdalena Trębska zdały wzorowo egzamin wieńczący wielomiesięczny program praktyk pilotażowych. Podczas egzaminu wszystkie studentki wykazały się olbrzymią wiedzą i umiejętnościami. Gratulujemy rozwoju zawodowego!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
W dniu 11 grudnia br. studenci Wydziału Ekonomii i Administracji uczestniczyli w wykładzie „Nie stój- inwestuj”. Spotkanie poprowadził dr Tomasz Filipiak - Wykładowca Szkoły Giełdowej przy Giełdzie Papierów Wartościowych. Studenci zdobyli wiedzę nt. funkcjonowania polskiego rynku kapitałowego, zależności pomiędzy podejmowanym ryzykiem a możliwym do osiągnięcia zyskiem, wpływu giełdy na gospodarkę oraz czynników decydujących o sukcesie na giełdzie. (...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 8 grudnia br. grupa studentów Administracji, Finansów i rachunkowości oraz Pielęgniarstwa uczestniczyła w wyjeździe do Warszawy. Studenci wzięli udział w zajęciach pt. Zasoby informacyjne statystyki publicznej w Urzędzie Statystycznym w Warszawie oraz skorzystali z zaproszenia Pani Poseł Doroty Rutkowskiej do Sejmu. Wysłuchali wykładu na temat polskiego parlamentaryzmu, zwiedzili wybrane budynki sejmowe, a także obserwowali obrady z galerii Posiedzeń Sejmu.

(...) więcej
2243
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595