BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni odbył się Konkurs wiedzy o Sejmie zorganizowany przez Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej p. Dorotę Rutkowską oraz Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu. Przed konkursem Przedstawiciele Wszechnicy Sejmowej, wygłosili wykład nt. architektury i historii Sejmu oraz trybu ustawodawczego. W konkursie uczestniczyli gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z regionu skierniewickiego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Serdecznie zapraszamy na Dzień Maturzysty organizowany przez PWSZ w Skierniewicach. Podczas spotkania m.in. ciekawe prezentacje, warsztaty oraz poczęstunek w postaci „Skierlotki”, przygotowanej przez Cukiernię P. Chojecki. Data: 06.03.2019, Miejsce: PWSZ w Skierniewicach, ul. Batorego 64E, Aula 318 (II piętro), Godzina: 10.00. Honorowy patronat: Prezydent Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 28 lutego br. dr Alojzy Pilich, koordynator programu Edukacja Wojskowa Studentów „Legia Akademicka” w PWSZ w Skierniewicach, uczestniczył w inauguracji drugiej edycji programu. Uroczystość odbyła się w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Uczestniczyli w niej m.in. Tomasz Zdzikot – sekretarz stanu Ministerstwa Obrony Narodowej, przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Narodowego Centrum Kryptologii oraz rektorzy i przedstawiciele uczelni cywilnych i wojskowych, które przystąpiły do „Legi Akademickiej”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

10 marca br., odbędą się pierwsze zajęcia w ramach szkolenia „Edukacja Wojskowa Studentów w ramach Legii Akademickiej”. Inauguracja szkolenia odbędzie się 16 marca 2019 roku, o godz. 8.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, Aula 342, budynek F. Obecność zgłoszonych studentów obowiązkowa. Szczegółowy rozkład zajęć dydaktycznych i podział na grupy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 14 lutego br., dydaktyk naszej Uczelni, mgr inż. Stella Buczek przeprowadziła zajęcia na temat racjonalnego odżywiania, dla uczestników sportowych półkolonii. Podczas spotkania zostały przedstawione „Zalecenia żywieniowe dla dzieci w wieku 4-18 lat”. W ramach warsztatów żywieniowych, młodzi sportowcy wykonali własne Piramidy Żywieniowe według aktualnie obowiązujących zaleceń. Na zakończenie odbył się quiz na temat znajomości owoców i warzyw.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rozpoczęła się 8. edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR organizowanego w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. W Konkursie może wziąć udział każdy student z dowolnego kierunku studiów I i II stopnia, który nie ukończył 26 roku życia. Konkurs mobilizuje do lepszego zrozumienia idei CSR. Dotyczy zagadnień teoretycznych jak i praktycznych – daje możliwość poznania dobrych praktyk z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu największych firm w Polsce. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody m.in. sprzęt elektroniczny, vouchery i publikacje na temat CSR.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację uczestników na szkolenia podnoszące kompetencje dydaktyczne nauczycieli akademickich PWSZ w Skierniewicach, realizowane w ramach projektu „Zintegrowany Program Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. (...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 4 – 10 lutego br., studenci PWSZ w Skierniewicach uczestniczyli w wyjeździe aktywizującym do Poznania. Wyjazd miał charakter turystyczno – rozwojowy. Podczas pobytu studenci zwiedzili najważniejsze zabytki Poznania: renesansowy ratusz i słynne „poznańskie koziołki”, katedrę, interaktywne muzeum w Ostrowie Tumskim, Palmiarnię, Termy Maltańskie, Bibliotekę Raczyńskich, Zamek, Muzeum Sztuki Użytkowej. Poznali również bogate zbiory polskiej sztuki współczesnej w Muzeum Narodowym w Poznaniu.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Informujemy, iż termin zgłoszeń w Wewnątrzuczelnianych Wyborach Miss i Mistera Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach został przedłużony do 16 lutego 2019 r. W wyborach zostaną wyłonieni laureaci w następujących kategoriach: Miss i Mister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, Pierwsza Wicemiss i Wicemister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, Druga Wicemiss i Wicemister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, Miss i Mister Internautów 2019. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 2-5 lutego br. członkowie Koła Naukowego EKONOMIKUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym na Litwę. Studenci odwiedzili Muzeum Pieniądza w Wilnie, gdzie poszerzyli wiedzę z zakresu historii pieniądza i bankowości na świecie. Poznali litewską walutę i rozwój krajowej bankowości, od czasu powstania pierwszych instytucji kredytowych do czasów współczesnych. Mieli możliwość porównania struktury Banku Centralnego Litwy z innymi, wcześniej poznanymi, podmiotami Europejskiego Systemu Banków Centralnych.

(...) więcej
539
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595