BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Studentki III roku pedagogiki, specjalność przedszkolna i wczesnoszkolna, zorganizowały turniej sportowy klas I-III pod hasłem ,,Mali dla Niepodległej” w Szkole Podstawowej w Dębowej Górze. Do turnieju przystąpili uczniowie z klas I – III. Celem turnieju było rozwijanie sprawności ruchowej i motorycznej uczniów w różnych konkurencjach sportowych, kształtowanie nawyków aktywnego spędzania czasu wolnego, uczenie zasad „fair play” w sportowej rywalizacji, a także integracja środowiska szkolnego uczniów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku Pedagogiki, specjalność Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza pod kierunkiem dr Joanny Stepaniuk, przeprowadzili warsztaty o charakterze happeningowym pt. „Woda do picia, woda do życia - co wiemy, a czego nie o wodzie?”. W warsztatach wzięli udział uczniowie III klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Skierniewicach razem z wychowawcami. Dzięki kreatywności i zaangażowaniu studentów udało się przenieść dzieci w wodny świat Czterech Pór Roku (Zimy, Wiosny, Lata i Jesieni).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Szanowni Państwo, w związku z odbywającym się w niedzielę (27.05.2018r.) Piknikiem Rodzinnym, parkowanie na terenie Kampusu PWSZ w Skierniewicach będzie niemożliwe. Prosimy o korzystanie z innych miejsc postojowych w pobliżu Uczelni. Za utrudnienia przepraszamy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku odbędzie w PWSZ w Skierniewicach w dniach 27-28 maja! Przyjdź i daj szansę na życie tym, dla których jedynym ratunkiem jest przeszczepienie komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy! „Dla Ciebie to 5 minut – dla kogoś to całe życie” !!!
Termin: 27 - 28 maja
Godzina: 8.00 – 17.00
Miejsce: PWSZ w Skierniewicach, ul. Batorego 64E (parter)

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki III roku bezpieczeństwa wewnętrznego – członkinie Koła Naukowego „SECURUS” - wraz z opiekunem naukowym dr Alojzym Pilichem, uczestniczyły w Międzynarodowej Konferencji Naukowo - Szkoleniowej: „Strategia Bezpieczeństwa narodowego w sytuacji zagrożenia – implikacje praktyczne do współpracy samorządowców, społeczeństwa, służb mundurowych”, odbywającej się w PWSZ we Włocławku.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 15-17 maja br. członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym. Studenci zwiedzili 43. Bazę Lotnictwa Morskiego w Babich Dołach, pokład statku Żeglugi Gdańskiej, Port Marynarki Wojennej, Stocznię Marynarki Wojennej, Stocznię Nauta oraz statki, które cumowały w porcie handlowym w Gdyni. Nocny rejs do Szwecji na promie Steana Line był okazją podziwiania spokojnego Bałtyku. W Szwecji członkowie KN SECURUS zwiedzili Karlskrone.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 18 maja br. dr Maciej Karwas reprezentował Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Skierniewicach w III Międzynarodowej Konferencji Naukowej zorganizowanej przez Akademie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasz dydaktyk wygłosił referat: „Polskie służby specjalne w obliczu konfliktu zbrojnego na Ukrainie" - który ukaże się w publikacji pokonferencyjnej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Prezydent Miasta Skierniewice – Krzysztof Jażdżyk oraz Komitet Organizacyjny i Naukowy Sympozjum Naukowo – Szkoleniowego zapraszają na Sympozjum podsumowujące profilaktyczny projekt zdrowotny: „Skierniewice stawiają na zdrowie – profilaktyka wad i błędów w postawie ciała dzieci uczęszczających do klas I-III szkół podstawowych w Skierniewicach. Sympozjum odbędzie się 25 maja br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach w auli F342 o godzinie 12:00. Udział w sympozjum jest bezpłatny.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza do udziału w konkursie o staż „Mój Rozwój”, który skierowany jest do studentów w wieku do 26 lat, którzy interesują się Funduszami Europejskimi i nie boją się nowych wyzwań. Nagrodą w konkursie jest płatny staż.
 

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dnia 28 maja br., w murach naszej Uczelni rozpocznie się Finał I Konkursu Kulinarnego pn. „Kulinaria dietetyczne”. Uczestnikami finału będą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
Zespół Szkół nr 3 w Skierniewicach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Stanisława Staszica w Tomaszowie Mazowieckim
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. W. S. Reymonta w Łowiczu Zespół Szkół nr 2 w Żyrardowie
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wal nad Bzurą 1939 roku w Sochaczewie.

(...) więcej
2148
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595