BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W środę, 29 maja br., w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się finał Ogólnopolskiej Gali Miss PWSZ 2019. W wyborach wzięło udział 14 kandydatek z Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych z całej Polski. Naszą Uczelnię reprezentowały Aleksandra Rakowska (studentka kosmetologii) i Wiktoria Dycha (studentka pedagogiki).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 27 – 30 maja trwa Ogólnopolska Gala Miss PWSZ w Krośnie. Naszą Uczelnię reprezentują Aleksandra Rakowska i Wiktoria Dycha. W ramach ogólnopolskich wyborów odbywa się głosowanie na Miss Internetu OGM PWSZ 2019. Głosowanie odbywa się poprzez polubienie zdjęć kandydatek i trwa do dzisiaj, do godziny 18.00. Zachęcamy do głosowania na nasze reprezentantki: Aleksandra Rakowska nr 10, Wiktoria Dycha nr 2.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 24 maja br., studenci kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do firmy Fujitsu Poland, University Business Park w Łodzi. Studenci wzięli udział w warsztacie dotyczącym skutecznych technik prezentacji. Uczestnicy mieli możliwość wykonania własnych prezentacji i otrzymania charakterystyki bieżącego stylu prezentacji, a także wskazówek na jego ulepszenie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki II roku dietetyki, wraz z dr inż. Agnieszką Wiosetek-Reske, przeprowadziły warsztaty dietetyczne w Przedszkolu nr 3 w Skierniewicach. Głównym celem spotkania było kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas zajęć dzieci nauczyły się zasad zdrowego odżywiania, poznały poszczególne elementy piramidy żywieniowej oraz skutki nieprawidłowej diety.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w ogólnouczelnianym Badaniu Satysfakcji Studentów, w którym KAŻDY STUDENT PWSZ w Skierniewicach może wypowiedzieć się na temat jej funkcjonowania. Ankieta jest dostępna pod adresem: http://bit.ly/2HzVfdK od 27 maja do 9 czerwca 2019 r. W tym roku po raz pierwszy prowadzimy badanie drogą elektroniczną, co oznacza, że ankietę można wypełnić zarówno na komputerze, jak na urządzeniach mobilnych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dydaktycy naszej Uczelni, dr Joanna Soin oraz dr Gabriela Henrykowska, uczestniczyły w „II International Week“, w ramach programu Erasmus+. Wydarzenie odbyło się w Polytechnic Institute of Portalegre w Portugali, w dniach 13-17 maja 2019 r. Przedstawicielki PWSZ w Skierniewicach miały możliwość zaprezentowania naszej uczelni na arenie międzynarodowej i zaproszenia portugalskich studentów do przyjazdu do Polski.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu dzisiejszym, w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, odbyła się debata społeczna "Zapytaj o dopalacze". Organizatorami spotkania byli: Komenda Miejska Policji w Skierniewicach, Sąd Rejonowy w Skierniewicach, Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach, Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Skierniewicach oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Skierniewicach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dr Grażyna Cęcelek reprezentowała Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Skierniewicach podczas Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Od teorii do praktyki w edukacji”, która odbyła się 18 maja br., w Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Podczas obrad plenarnych dr Cęcelek wygłosiła referat pt. „Poczucie bezpieczeństwa społecznego dzieci i młodzieży z rodzin ubogich jako rezultat procesu wyrównywania szans edukacyjnych – raport z badań”, uczestniczyła również w pracach Komitetu Naukowego Konferencji.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej uczelni gościliśmy Biegłego rewidenta - Michała Kołosowskiego, przedstawiciela firmy UHY ECA S.A., który przeprowadził szkolenie pt. Analiza finansowa - jak efektywnie czytać sprawozdania finansowe. W szkoleniu uczestniczyli członkowie Koła Naukowego EKONOMIKUS oraz studenci kierunków finanse i rachunkowość, zarządzanie oraz menedżerskie studia ekonomiczno - prawne.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Komenda Miejska Policji w Skierniewicach zaprasza do udziału w debacie społecznej „Zapytaj o dopalacze”. Spotkanie odbędzie się 24 maja br., w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach, w auli E318, w godz. 10.00 -12.00. Funkcjonariusze Policji włączają się w działania profilaktyczne, związane ze zwalczaniem negatywnego zjawiska społecznego, jakim jest uzależnianie się młodych ludzi od narkotyków i dopalaczy.

(...) więcej
948
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595