BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku Pedagogika, specjalność resocjalizacja z profilaktyką społeczną, oraz przedstawiciele Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w wyjeździe do Zakładu Karnego w Łowiczu. Celem wyjazdu było pokazanie praktycznych aspektów pracy funkcjonariuszy Służby Więziennej. Inicjatorem wyjazdu była dr Anna Wiktorowicz.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

21 listopada br. zakończyło się głosowanie w plebiscycie „Nauczyciel na Medal”, zorganizowanego przez Dziennik Łódzki, Express Ilustrowany i NaszeMiasto.pl z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dydaktyk naszej uczelni - dr Grażyna Cęcelek zajęła drugie miejsce w kategorii Nauczyciel akademicki. Gratulujemy serdecznie i dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

19 listopada br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach odbyła się konferencja „Modernizacja doradztwa zawodowego”, zorganizowana przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach. W przedsięwzięciu uczestniczyli przedstawiciele kadry kierowniczej i nauczyciele placówek oświatowych, prowadzonych przez Samorząd Województwa Łódzkiego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 14 - 17 listopada br. członkowie Koła Naukowego EKONOMIKUS uczestniczyli w wyjeździe do Austrii. Studenci zwiedzili Muzeum Pieniądza w Wiedniu, gdzie zapoznali się z rodzajami monet i banknotów, używanych jako środek płatniczy w Austrii. Poznali strukturę Narodowego Banku Austriackiego. Odwiedzili jeden z najważniejszych skarbców świata, gdzie zobaczyli korony cesarskie, a także przechowywany skarb Burgundzki i skarb Zakonu Złotego Runa.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uwaga Studenci pierwszego roku studiów stacjonarnych! Już 15 listopada br. na terenie PWSZ w Skierniewicach odbędzie się gra kampusowa. Celem gry jest integracja studentów pierwszego roku wszystkich kierunków studiów stacjonarnych, przekazanie wiedzy na temat Uczelni, jej historii oraz ciekawostek dotyczących kierunków studiów, umożliwienie poznania terenu Uczelni, pokazanie kampusu w formie zabawy. Na zwycięzców czekają nagrody.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dydaktyk PWSZ w Skierniewicach, dr Konrad Rokoszewski, uczestniczył w XVI Samorządowym Forum Kapitału i Finansów w Katowicach, jednym z najbardziej prestiżowych, corocznych wydarzeń samorządowych w Polsce. Forum to miejsce spotkań liderów świata samorządu, biznesu, nauki i polityki, organizowane przez spółkę samorządową MUNICIPIUM SA oraz najbardziej znane Czasopismo Samorządowców „Wspólnota”. W tym roku Forum trwało dwa dni, podczas których zorganizowano 80 paneli tematycznych. W Forum uczestniczyło ponad 1600 osób.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Szanowni Państwo, zgodnie z Ustawą o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, która weszła w życie dniu dzisiejszym, uprzejmie informujemy, iż dzień 12 listopada 2018 r. jest Świętem Narodowym i co za tym idzie jest dniem wolnym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pracownik Instytutu Nauk Społecznych, Wydziału Ekonomii i Administracji PWSZ w Skierniewicach, dr Grażyna Cęcelek uczestniczyła w konferencji „Wokół zdrowia psychicznego - porozmawiajmy o zdrowiu dzieci, młodzieży i dorosłych", która odbyła się w Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Konferencja zorganizowana została przez Fundację Dobro Wspólne, Wydział Pedagogiczny AH oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Mgr inż. Łukasz Rybak i dr hab. inż. Janusz Dudczyk prof. nadzw. Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, reprezentowali naszą Uczelnię podczas XI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Technologie informatyczne w tworzeniu kultury cyberprzestrzeni - elementu bezpieczeństwa cyfrowego", która odbyła się 25 października br. w Narodowym Centrum Badań Jądrowych w Świerku.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do skorzystania z wolnych miejsc w Domu Studenta. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Administratorem Domu Studenta - Jadwiga Michałowska, tel.: 46 834 40 22, jmichalowska@pwsz.skierniewice.pl.

(...) więcej
1748
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595