BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Egzamin praktyczny zakończył udział studentek dietetyki w projekcie „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej. Profesjonalnie przeprowadzony wywiad z pacjentem, badanie i diagnoza, pokazały zawodowe przygotowanie naszych studentek do zawodu dietetyka. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W poniedziałek, 7 maja br., studenci I roku ogrodnictwa odbyli pierwsze zajęcia terenowe z botaniki w Puszczy Bolimowskiej. Zajęcia terenowe to okazja do poznawania tajników przyrody i zdobywania umiejętności praktycznych, które kształcą zmysł obserwacji i wyobraźnię przestrzenną. Podczas wyjazdu studenci uczyli się rozpoznawać gatunki roślin oraz wzbogacali swoje zielniki.
Zajęcia terenowe zostały zorganizowane z inicjatywy dr Anny Traut – Seligi.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnym Szkoleniu „Własna firma – krok po kroku” organizowanym przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Skierniewicach, w dniach 23 - 25 maja 2018 r., w ramach X Festiwalu Nauki. Szkolenie skierowane jest do osób zainteresowanych uruchomieniem i prowadzeniem działalności gospodarczej na własny rachunek. Zapisy przyjmowane są w siedzibie Centrum w Skierniewicach, ul. Senatorska 10 lub telefonicznie 46 833 39 74, 46 833 36 50, e-mail: centrumsk@wup.lodz.pl

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku Finanse i rachunkowość oraz Zarządzania uczestniczyli w spotkaniu dotyczącym wiarygodności finansowej firm i wymiany informacji gospodarczych. Spotkanie poprowadził Pan Piotr Żmudzki, koordynator regionalny Nowoczesnego Zarządzania Biznesem. Inicjatorem spotkania była dr Iwa Kuchciak.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Przedstawiciele Koła Naukowego EKONOMIKUS uczestniczyli w IV Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych, zorganizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Tematem przewodnim konferencji były „Badania i innowacje z perspektywy młodego naukowca”. Studenci uczestniczyli w wykładzie „Oblicza biznesu XXI wieku – ekonomia, finanse, zarządzanie”. Uzupełnili wiedzę z zakresu znaczenia rynku forex dla transakcji walutowych w Polsce, zastosowania controllingu finansowego oraz roli motywacji w procesie zarządzania przedsiębiorstwem.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 25 kwietnia br. studenci I i III roku Bezpieczeństwa wewnętrznego uczestniczyli w sesji wyjazdowej do Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. Podczas wyjazdu zapoznali się ze specyfiką służby w Policji, sprzętem specjalistycznym, wyposażeniem i uzbrojeniem, znajdującym się na wyposażeniu Oddziału. Studenci mogli przymierzyć sprzęt ochrony indywidualnej policjanta, obejrzeć radiowozy oraz armatki wodne, a także zapoznać się z poszczególnymi jednostkami broni, będącej na wyposażeniu policjantów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci naszej Uczelni wzięli udział w Akademickich Targach Pracy w Łodzi - największej tego typu, cyklicznej imprezie w Polsce. Studenci mieli możliwość spotkania z przedstawicielami ponad stu firm i instytucji, które brały udział w tegorocznej edycji targów, a także uczestnictwa w prowadzonych przez specjalistów szkoleniach i warsztatach. Do dyspozycji uczestników targów była również strefa doradcza, w której można było skonsultować CV oraz przeanalizować predyspozycje zawodowe.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach ogłasza dzień rektorski w dniu 30.04.2018 r. Dzień rektorski dotyczy studentów studiów stacjonarnych wszystkich kierunków i lat studiów. Zarządzenie Rektora

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 21-22 kwietnia br. przedstawiciele naszej Uczelni wzięli udział w Łódzkim Festynie Naukowym w Manufakturze. Reprezentanci Wydziału Nauk Przyrodniczych i Technicznych dokonywali pomiaru glukozy we krwi, mierzyli ciśnienie, przeprowadzali instruktaż szkoleniowych z udzielania pierwszej pomocy, analizę składu ciała, udzielali porad dietetycznych, podologicznych oraz prowadzili warsztat entomologiczny. Organizatorem Festynu Naukowego było Łódzkie Towarzystwo Naukowe.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dydaktyk naszej Uczelni dr inż. Agnieszka Wiosetek – Reske wraz z uczniami Technikum żywienia i usług gastronomicznych w Łowiczu przeprowadziła warsztat kulinarny w Szkole Podstawowej nr 4 w Łowiczu. W trakcie spotkania uczniowie czwartej klasy, przygotowali naleśniki z serem, amerykańskie pancakes oraz gofry. Przygotowane potrawy uczniowie, dekorowali i porcjowali, a następnie dokonywali oceny organoleptycznej. Na zakończenie, uczestnicy otrzymali podziękowania za udział w warsztatach.

(...) więcej
2349
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595