BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów ogłasza konkurs na logotyp URSS. Zwycięski projekt zostanie oficjalnym logotypem URSS i będzie wykorzystywany na materiałach promocyjnych samorządu. Prace można składać w Biurze Rektora lub Bibliotece w terminie do 15 lutego 2016 r.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 15 stycznia br. studentki kierunku dietetyka: Katarzyna Bielińska oraz Ilona Klepaczka poprowadziły kolejny cykl zajęć „Odżywiam się zdrowo-jem kasze”. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Mastkach, którzy zapoznali się z piramidą żywieniową, zasadami racjonalnego odżywiania i  różnymi rodzajami kasz.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Wyjeżdżasz w ramach Programu Erasmus+ ? Dowiedz się jak w pełni wykorzystać swojego Erasmusa!  Jutro o godzinie 15:00 rusza ErasmusPlusChat! Eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania np. jak uczyć się języka, jak znaleźć zakwaterowanie,  jak znaleźć nowych przyjaciół ?  

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Koło naukowe SECURUS zaprasza do współpracy studentów zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa wewnętrznego. W ciągu roku organizowane są liczne wyjazdy m.in. na strzelnicę, do Zakładu Karnego w Łowiczu, Akademii Obrony Narodowej w Warszawie oraz spotkania z ratownikami WOPR i TOPR.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Od 4 stycznia br. rozpoczęła się rekrutacja na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ na rok akademicki 2016/2017.
Studia za granicą?
Praktyki zagraniczne? Więcej informacji na http://goo.gl/G878wH
lub u Koordynatora Programu Erasmus+ ( pok. 128 bud. C).

Nie zmarnuj szansy !

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Komitet Organizacyjny Festiwalu Nauki ogłasza konkurs na wykonanie projektu graficznego logo VIII Festiwalu Nauki. Hasło przewodnie tegorocznego festiwalu to: Mała Ojczyzna – Wielka Rzecz.  Festiwal odbędzie się w dniach 19 – 25  maja 2016.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym 2016 roku.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Znamy wynik finału akcji „I Ty możesz uratować komuś życie”. W ciągu dwóch dni na naszej Uczelni zarejestrowało się 32 potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych. To aż 32 nowe szanse na życie! Dziękujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelnia gościła pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego z całej Polski. Uczestniczyli oni w szkoleniu pn. Rozpoznawanie i monitoring agrofagów w ramach systemu integrowanej ochrony roślin ze szczególnym uwzględnieniem programów rolnośrodowiskowych i rolnictwa ekologicznego, które poprowadziła dr Maria Rogowska.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dr Michał Rojewski wyjechał do Rygi w ramach programu Erasmus+. Podczas tygodniowego pobytu prowadził zajęcia z prawa finansowego na Uniwersytecie Technicznym w Rydze. Nawiązał kontakty ze społecznością akademicką, co zaowocowało wymianą doświadczeń oraz kontynuacją współpracy między uczelniami.

(...) więcej
4548
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595