BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Państwa wiosenną energią, która pozwoli zrealizować wszystkie zamierzone cele.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Drodzy Studenci! W dniu 1 kwietnia br., w budynku F, w sali 306,  o godzinie 8.30 odbędą się warsztaty w ramach Uniwersytetu Bałtyckiego (BUP), które poprowadzi dr Anna Traut-Seliga. Wszystkich chętnych zapraszamy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

PWSZ w Skierniewicach oraz Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Wspólna Troska” zaprasza na konferencję naukową pt. „Autyzm – znam, rozumiem, pomagam”, organizowaną w ramach obchodów Światowego Dnia Autyzmu. Spotkanie odbędzie się 31 marca 2016 roku w Auli 318 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, przy ul. Batorego 64E, o godzinie 9.00.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci II roku Dietetyki zainspirowani ogólnopolską akcją "Śniadanie daje moc" wykonali kanapki zachęcające niejadków do zjedzenia śniadania. Dzięki temu możemy wybrać jedną z czterdziestu przygotowanych kanapek. Wyboru można dokonywać za pomocą Facebooka. Kanapka, która uzyska najwięcej "Lubię to" wygrywa, a jej autor otrzyma atrakcyjną nagrodę!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 3 marca br. odbyła się kolejna edycja Wampiriady PWSZ w Skierniewicach, w której wzięło udział 28 studentów. Udało się zebrać prawie 13 litrów krwi.
Dla Was to piętnaście minut, a dla kogoś nowe życie !!!
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Serdecznie zapraszamy tegorocznych Maturzystów na organizowany przez PWSZ w Skierniewicach Dzień Maturzysty! Podczas spotkania m.in. ciekawe prezentacje, warsztaty oraz poczęstunek w postaci „Skierlotki”, przygotowanej przez Firmę Chojecki. 
Serdecznie zapraszamy!!!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W czwartek, 3 marca br. będzie można oddać krew w ramach akcji „Oddaj krew, ocal życie” .
Miejsce: Budynek 64 F, sala 105, Godzina: 9.00 - 12.00
Daj wyssać z siebie krew dla potrzebujących !!!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Konkurs na logotyp Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSZ w Skierniewicach został rozstrzygnięty. Konkurs wygrała p. Monika Wróblewska! Gratulujemy!
1 miejsce – Monika Wróblewska
2 miejsce – Hubert Morteczka
3 miejsce – Bogumiła Kubik
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 6 lutego br. w Domu Dziecka w Strobowie odbył się bal karnawałowy dla wychowanków placówki. Zabawa została przygotowana przez studentki pedagogiki. Dzieci uczestniczyły w konkursach, zabawach, za co były nagradzane drobnymi upominkami. Zorganizowany został również poczęstunek.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do skorzystania z dwóch wolnych miejsc w Domu Studenta. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Administratorem Domu Studenta - Jadwiga Michałowska, tel.: 46 834 40 22, jmichalowska@pwsz.skierniewice.pl

(...) więcej
4449
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595