BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Sezon obron prac dyplomowych rozpoczęty. Studenci mają przed sobą ostatni i najważniejszy egzamin na naszej Uczelni. Za wszystkich trzymamy kciuki. Powodzenia!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentka III roku Zarządzania, Patrycja Belanken zdobyła tytuł „Wolontariusza Kultury 2017” podczas gali „Człowiek w Centrum Kultury”, zorganizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Serdecznie gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację praktykantów na praktyki zawodowe, prowadzone w ramach projektu pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację na uczelnianych opiekunów praktyk zawodowych, do prowadzenia pilotażowych praktyk zawodowych, realizowanych w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację instytucji (zakładów pracy) przyjmujących na pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Skierniewicach w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Student Bezpieczeństwa wewnętrznego zdał na ocenę bardzo dobrą komisyjny egzamin z praktyk zawodowych, realizowanych w Zakładzie Karnym w Łowiczu, w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowanego z EFS. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pierwsza studentka z kierunku Finanse i rachunkowość zdała na ocenę bardzo dobrą komisyjny egzamin z praktyk zawodowych realizowanych w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowanego z EFS. Gratulujemy osiągniętych efektów i wysokich umiejętności!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Semestr minął szybko i czas wracać do domu. Studentki z Kafkas University po kilku miesiącach nauki w naszej Uczelni wracają do swojego kraju. Zdane egzaminy, nieoceniona pomoc wykładowców i studentów, wyjazdy oraz studenckie imprezy na zawsze zostaną w ich pamięci. Uczelnia po raz pierwszy gościła w swoich murach studentki, które przyjechały do nas w ramach programu Erasmus +.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Koło Naukowe EKONOMIKUS zrzeszające studentów kierunku finanse i rachunkowość uczestniczyło w wyjeździe studyjnym do Warszawy. Studenci zwiedzili Giełdę Papierów Wartościowych, Centrum Pieniądza działające przy Narodowym Banku Polskim oraz Muzeum Techniki i Przemysłu, w którym podziwiali stare maszyny liczące i cyfrowe. Studenci poznali historię systemów pieniężnych i dzieje polskiego banku centralnego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne uczestniczyli w ogólnopolskiej konferencji naukowo-szkoleniowej nt. „Strategii Bezpieczeństwa Narodowego w sytuacji zagrożenia – implikacje praktyczne do współpracy samorządów, społeczeństwa, służb mundurowych”. W konferencji wzięli udział: Krystian Warulik, Klaudia Brzozowska, Robert Jabłoński, Sławomir Jabłoński, Łukasz Dąbrowski wraz z opiekunem dr. hab. Zdzisławem Jezierskim.

(...) więcej
2439
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595