BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Już w najbliższy czwartek, 15 sierpnia, o godzinie 19:30 rusza Quiz tematyczny, którego organizatorem jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach. Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu dostępne są na naszym profilu facebookowym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zawodnicy AZS PWSZ w Skierniewicach wzięli udział w Akademickim Pucharze Polski w plażowej piłce nożnej. Turniej odbył się w dniach 14 – 16 lipca br. w Gdyni. Nasi reprezentanci zajęli 4 miejsce. Od podium dzieliły ich tylko przegrane rzuty karne. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Od roku akademickiego 2019/2020 na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne zostanie uruchomiony nowy moduł do wyboru: Pilot – mechanik samolotu ultralekkiego (UL). Absolwent modułu zostanie przygotowany do uzyskania licencji pilota i mechanika samolotu UL, w zakresie pilotażu i eksploatacji statków powietrznych, które obejmują zarówno nowoczesne technologie, środki informacyjne, jak również wymagania międzynarodowych instytucji lotniczych...

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w kolejnym Konkursie Tygodniowym, dostępnym na naszym profilu facebookowym. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu za pomocą zdjęć, sposobów na udany dzień. Zachęcamy do udziału w konkursie, do wygrania opaska MiBand3 i zestaw gadżetów. Konkurs trwa do 11.08.2019 r.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W sobotę, 20 lipca br., na terenie kompleksu koszarowego Grupa należącego do Centrum Szkolenia Logistyki im. Kazimierza I Odnowiciela w Grudziądzu, odbył się apel z okazji złożenia przysięgi wojskowej przez żołnierzy Legii Akademickiej. Naszą Uczelnię reprezentowało 43 studentów (23 kobiety i 20 mężczyzn), którzy wzięli udział w programie. W uroczystości uczestniczył JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach – dr Daniel Stos.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w konkursie, prowadzonym na naszym profilu facebookowym. Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie poprzez nadsyłanie zdjęć, które obrazują, czego nowego nauczyliście się w tym tygodniu. Do wygrania opaska biometryczna MiBand3 lub zestaw gadżetów. Konkurs trwa do 4 sierpnia br. Życzymy powodzenia.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W środę, 17 lipca br., w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach odbyła się uroczystość czepkowania. 33 absolwentów kierunku pielęgniarstwo, w tym 25 kobiet i 8 mężczyzn, złożyło ślubowanie i odebrało symboliczny pielęgniarski czepek. Czepkowanie to tradycyjna uroczystość symbolizująca przynależność do grupy zawodowej. Uroczystość odbyła się po raz pierwszy w historii Uczelni.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku Informatyka, wraz z opiekunem merytorycznym dr. Dominikiem Szajermanem, wzięli udział w wyjeździe studyjnym do firmy produkującej i wydającej gry komputerowe - Teyon S.A. w Łodzi. W ramach work – touru studenci mieli możliwość zapoznania się z procesem produkcji gier komputerowych. Uczestniczyli w warsztatach z programowania gier, poznali inżynierię programowania, dowiedzieli się jak projektować, przetwarzać, obrazować i wizualizować dane charakterystyczne dla gier komputerowych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych i Technicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach – dr Joanna Soin zaprasza na Uroczystość Czepkowania pierwszych Absolwentów kierunku Pielęgniarstwo, która odbędzie się 17 lipca br., o godz. 12:00, w Auli E318. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor PWSZ w Skierniewicach – dr Daniel Stos.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W ramach projektu „Zintegrowany Program Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach”, współfinansowanego przez Unię Europejską, w ramach EFS, zorganizowany został wyjazd studyjny dla studentów kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. 3-dniowy wyjazd, który odbył się w dniach 5-7 czerwca br., pozwolił studentom poznać 3 podmioty z branży związanej z Bezpieczeństwem wewnętrznym.

(...) więcej
243
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595