BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Studentki II i III roku pedagogiki brały udział w warsztatach „Czego uczyć dzieci z autyzmem?” zorganizowanych przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych Wspólna Troska w Skierniewicach. Panie Karolina Jakim i Paulina Popłońska podzieliły się posiadaną wiedzą m.in. na temat konstruowania programu terapeutycznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku w PWSZ w Skierniewicach od 6 do 8 kwietnia! Przyjdź i daj szansę na życie tym, dla których jedynym ratunkiem jest przeszczepienie komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy!
„Dla Ciebie to 5 minut – dla kogoś to całe życie” !!!
Termin: 6 - 8 kwietnia
Godzina: 9.00 – 16.00
Miejsce: PWSZ w Skierniewicach, ul. Batorego 64F (parter)

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach odbył się Konkurs Wiedzy o Sejmie. Organizatorem spotkania była Dorota Rutkowska - Poseł na Sejm RP oraz Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Członkowie Koła Naukowego SECURUS działającego na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, uczestniczyli w wyjeździe studyjnym na basen w Łowiczu. Podczas spotkania wykwalifikowani ratownicy z OSP - Ratownictwo Wodne, przeszkolili studentów z przeprowadzania działań ratowniczych na obszarach wodnych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W czwartek, 6 kwietnia br., będzie można oddać krew w ramach akcji "Oddaj krew, ocal życie".
Miejsce: Budynek 64 F, sala 105 (parter)
Godzina: 9.00-12.00
Daj wyssać z siebie krew dla potrzebujących !!!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni gościliśmy uczniów Gimnazjum ZS nr 4 w Skierniewicach. Gimnazjaliści uczestniczyli w warsztatach pn. „Dary natury”, na początku wysłuchali krótkiej prelekcji dotyczącej wykorzystania ziół w gastronomii, kosmetyce i medycynie. Następnie przygotowali w pracowni gastronomicznej ziołowe pesto z kurczakiem oraz deser czekoladowo-miętowy. Warsztaty poprowadziła dr inż. Agnieszka Wiosetek-Reske.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

PWSZ w Skierniewicach ogłasza konkurs na najlepszy znak graficzny "Odznaki Absolwenta kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach". Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia br.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentka III roku kosmetologii, Ewelina Krawczyk uczestniczyła w targach kosmetycznych „BEAUTY FORUM”. Wydarzenie to jest okazją do spotkania ze specjalistami z branży kosmetycznej z całego świata, poznania aktualnych informacji z różnych dziedzin kosmetologii, nowych kosmetyków oraz specjalistycznej aparatury. Podczas targów studentka zdobyła doświadczenie niezbędne do kształcenia w branży kosmetologicznej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Serdecznie zapraszamy tegorocznych Maturzystów na organizowany przez PWSZ w Skierniewicach Dzień Maturzysty! Podczas spotkania m.in. ciekawe prezentacje, warsztaty oraz poczęstunek w postaci „Skierlotki”, przygotowanej przez Firmę Chojecki.  Serdecznie zapraszamy!!!
Data:          15.03.2017
Miejsce:    PWSZ w Skierniewicach, ul. Batorego 64E, Aula 318 (II piętro)
Czas:          10.00 – 14.00

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Prezentujemy Państwu logotyp IX Festiwalu Nauki PWSZ w Skierniewicach. Autorką projektu jest p. Kinga Nowak z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Oddział Terenowy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Hasło tegorocznej edycji Festiwalu Nauki brzmi: „Różnorodność dla Przyszłości”.

(...) więcej
3648
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595