BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Prezentujemy Państwu logotyp IX Festiwalu Nauki PWSZ w Skierniewicach. Autorką projektu jest p. Kinga Nowak z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Oddział Terenowy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Hasło tegorocznej edycji Festiwalu Nauki brzmi: „Różnorodność dla Przyszłości”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów zorganizowała kolejne spotkanie z cyklu "Samorząd na Start". Jego celem była integracja grupy, lepsze poznanie pracy samorządu, pobudzenie kreatywności i motywacja do działania uczestników. W tym roku studenci wykonali motywacyjny plakat, poznali jakie pozytywne cechy widzą w nich inni, musieli też wykazać się sprytem, dobrym zorganizowaniem i umiejętnością współpracy podczas realizacji wielu zadań.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Spacer po Uczelni nie ruszając się z domu… to możliwe dzięki projektowi wirtualnego spaceru PWSZ w Skierniewicach. Dzięki realizacji projektu można zobaczyć 66 panoram między innymi: Rektorat, Salę Senatu, Bibliotekę, aule, i pracownie specjalistyczne. Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po kampusie Uczelni.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W ramach współpracy naszej Uczelni  z ZSP nr 3 w Łowiczu, odbyły się warsztaty dla młodych sportowców z  MUKS Pelikan Łowicz 2006.  Piłkarze zapoznali się z nową piramidą żywieniową oraz wykonali napoje izotoniczne na bazie glukozy, fruktozy, miodu, soli kuchennej, soku z cytryny, pomarańczy oraz wody kokosowej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 10 lutego br., w Domu Dziecka w Strobowie odbył się bal karnawałowy dla wychowanków placówki. Zabawa została przygotowana przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów. Dzieci uczestniczyły w konkursach, zabawach, za co były nagradzane drobnymi upominkami. Żacy zorganizowali moc atrakcji dla dzieci m.in. karaoke, paczki ze słodyczami, poczęstunek oraz wspólną zabawę taneczną.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W poniedziałek 6 lutego br., w PWSZ w Skierniewicach odbyła się konferencja dla dyrektorów i nauczycieli pt.  Zmiany w systemie oświaty – nowy ustrój szkolny, zorganizowana przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach. Konferencję otworzyła dr Elżbieta Stokowska – Zagdan – prorektor ds. dydaktyki i badań PWSZ w Skierniewicach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W piątek 27 stycznia br., studenci kierunku dietetyka uczestniczyli w II Narodowym Kongresie Żywieniowym, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Organizatorem kongresu był warszawski Instytut Żywności i Żywienia. Tematyka spotkania dotyczyła żywności i żywienia w prewencji i leczeniu chorób. Omówione zostały zalecenia dotyczące prewencji chorób onkologicznych. 

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację uzupełniającą na praktyki zawodowe, prowadzone w ramach  projektu pt.  „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach PO WER współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 12 stycznia br. studenci III roku pedagogiki, specjalność resocjalizacja z profilaktyką społeczną, gościli w Zakładzie Karnym w Łowiczu, placówce resocjalizacyjnej typu półotwartego, przeznaczonej dla mężczyzn, recydywistów penitencjarnych. Podczas spotkania studenci zapoznali się ze strukturą, organizacją i funkcjonowaniem Zakładu Karnego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację instytucji (zakładów pracy) przyjmujących na pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Skierniewicach w ramach  projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
3243
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595