BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Inauguracja szkolenia pn. „Edukacja Wojskowa Studentów w ramach Legii Akademickiej” odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach 10 lutego 2018 roku, o godz. 8.00, w auli 318, budynek E. Obecność zgłoszonych studentów obowiązkowa.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

15 stycznia br. gościliśmy w naszej Uczelni klasy o profilu dietetycznym Zespołu Szkół nr 4 w Skierniewicach. Podczas zajęć został omówiony temat „diety antysmogowej”. Prelekcję przeprowadziła dr Regina Wierzejska. Temat żywieniowej ochrony organizmu, w przypadku coraz częściej zalegającego w miastach smogu, wywołuje w ostatnim czasie spore zainteresowanie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki pedagogiki Anna Żaczkiewicz i Joanna Panfilewicz zdały egzamin wieńczący udział w projekcie „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych”. Cenne doświadczenie zawodowe zdobyły w Przedszkolu Integracyjnym nr 10 w Łowiczu. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci ostatniego roku studiów brali udział w warsztatach sprzedażowo-menedżerskich organizowanych przez firmę Aviva. W ramach szkolenia mieli możliwość zdobycia, pod okiem praktyków, cennych umiejętności związanych min. z zarządzaniem firmą, tworzeniem projektów i ofert biznesowych, a także doskonaleniem kompetencji komunikacyjnych i handlowych w pracy z klientem. Uczestnicy szkolenia otrzymali certyfikaty.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni gościliśmy młodzież z Zespołu Szkół nr 4 w Skierniewicach. Uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych, które poprowadziła dr inż. Agnieszka Wiosetek – Reske. Podczas warsztatów zostały przygotowane: filet panierowany z kurczaka, purée ziemniaczano – selerowe, surówkę z marchwi i ananasa oraz pomarańczową galaretkę. Zajęcia odbyły się w ramach umowy patronackiej podpisanej przez ZS nr 4 i PWSZ w Skierniewicach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki pedagogiki: Alicja Piecko i Anna Żaczkiewicz rozwijały swoje umiejętności praktyczne w Przedszkolu Integracyjnym nr 10 w Łowiczu. Praca z przedszkolakami to wyzwanie, z którym nasze studentki świetnie sobie poradziły. Realizacja praktyk odbyła się w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku Ogrodnictwo uczestniczyli w wykładzie „Filozofia permakultury” podsumowującym Międzynarodowy projekt edukacyjny „Eathink – myśl globalnie, jedz lokalnie” oraz projekt Akademii Kompetencji „Zakładamy ogród permakulturowy i chronimy różnorodność biologiczną”. Podczas wykładu studenci pogłębili swoją wiedzę z zakresu permakultury. Spotkanie odbyło się w Liceum Ogólnokształcącym im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym 2018 roku.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

15 stycznia 2018 (poniedziałek) firma AVIVA organizuje na terenie naszej Uczelni bezpłatne, certyfikowane warsztaty sprzedażowo-menedżerskie. Aby zgłosić chęć udziału w warsztatach, należy wykonać krótkie zadanie, na podstawie którego eksperci z firmy AVIVA wybiorą (min. 12, max. 24-osobową) grupę, która w trakcie 8-godzinnych warsztatów będzie miała okazję zdobywać pod ich okiem niezwykle przydatne we wszystkich branżach umiejętności sprzedażowe i menedżerskie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach ogłasza:
a) godziny rektorskie w dniu 22.12.2017 od godziny 13.00,
b) dzień rektorski w dniu 02.01.2018 r.
Godziny i dzień rektorski dotyczą studentów studiów stacjonarnych wszystkich kierunków i lat studiów.
Zarządzenie Rektora

(...) więcej
2749
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595