BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w seminarium „Ochrona zasobów genowych roślin ogrodniczych”, które odbędzie się 24 maja br., w PWSZ w Skierniewicach, w auli F342, w godz. 12.30 – 15.30. Podczas seminarium zostaną przedstawione wyniki pracy wybitnych ekspertów, aktywnie zaangażowanych w gromadzenie, katalogowanie i propagowanie roślin uprawnych dawnych odmian.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach zaprasza studentów kierunku pedagogika do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Opieka nad dzieckiem z doświadczeniem traumy – wyzwania, wskazówki, rekomendacje”. Podczas szkolenia będą prezentowane m.in. sposoby pracy z dzieckiem, które doświadczyło traumy, strategie wsparcia oraz podejścia terapeutyczne. Rekrutacja trwa do 5 maja br.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych, napełni Państwa wiosenną energią, która pozwoli zrealizować wszystkie zamierzone cele.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Wydział Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach zaprasza na konferencje:
17 maja 2019 r. - I Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców FRAKTALE. Konferencja skierowana jest do praktyków, naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się problematyką ogólnie pojętego znaczenia słowa „fraktale” we współczesnym świecie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zachęcamy do udziału w głosowaniu na najfajniejszą kanapkę. Wyboru można dokonywać za pomocą Facebooka. Kanapka, która uzyska najwięcej polubień wygrywa, a jej autor otrzyma atrakcyjną nagrodę! Głosowanie trwa do 13 maja br. Serdecznie zapraszamy do klikania!
Zdjęcia kanapek

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 1 – 4 kwietnia br., członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym na Litwę. Studenci poznali historię Rzeczpospolitej Obojga Narodów, zwiedzili Wilno m.in.: Górę Zamkową ze słynną Basztą Giedymina, Katedrę Wileńską, w której obecnie znajduje się Galeria Sztuki, kościół św. Anny, św. Franciszka i św. Michała. Uczestnicy mogli zobaczyć również Ostrą Bramę, wraz z kaplicą i cudownym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach PWSZ w Skierniewicach gościliśmy Panią Irinę Sivicką - wykładowcę z Latvia University of Agriculture, która przeprowadziła wykład dla studentów pt. „Technologie ziół i przypraw na Łotwie” (Herb and spices technologies in Latvia). Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach współpracuje z łotewską uczelnią od 2016 roku, w ramach Programu Erasmus+. Wizyta Pani Iriny Sivickiej to kolejny krok do poszerzenia współpracy między uczelniami.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Członkowie Koła Naukowego EKONOMIKUS oraz studenci informatyki wzięli udział w Konferencji „Strefa Zmian - Życie zawodowe”, która odbyła się 13 kwietnia br., w Warszawie. Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z 3 stref szkoleniowych:
1. Strefa ETAT - "Odkryj swoje K2! Efektywne wykorzystanie sieci kontaktów w poszukiwaniu pracy”,
2. Strefa WŁASNY BIZNES - Planowanie finansów w małym biznesie,

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Instytut Nauk Społecznych Wydziału Ekonomii i Administracji PWSZ w Skierniewicach zorganizował Seminarium Naukowe „Bezpieczeństwo w Internecie – razem przeciwko cyberprzemocy”. Celem spotkania było aktywne uczestnictwo we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online, poprzez inicjowanie i propagowanie działań na rzecz racjonalnego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W spotkaniu uczestniczyli studenci pedagogiki oraz bezpieczeństwa wewnętrznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego odbyli szkolenie strzeleckie na trenażerze „Śnieżnik” w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim. „Śnieżnik” jest zaawansowanym technicznie systemem, służącym do szkolenia żołnierzy w warunkach bojowych i na różnych stanowiskach ogniowych. W trakcie zajęć, studenci zapoznali się z różnymi typami broni maszynowej oraz sprzętu chemicznego. Inicjatorem wyjazdu był dr Cezary Pędzik.

(...) więcej
643
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595