BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka
Zapraszamy dydaktyków i studentów na wykład pt. „Nie stój- inwestuj!”, prowadzony przez doktora Tomasza Filipiaka - wykładowcę Szkoły Giełdowej przy Giełdzie Papierów Wartościowych. Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2017 r. w auli F342 w PWSZ w Skierniewicach, w dwóch turach:
I grupa: godz. 11.30-13.00
II grupa: godz. 13.10-14.40 (...) więcej
Nie załadowano obrazka

Jakub Kadysz student Zarządzania zdobył doświadczenie zawodowe w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w Agencji Lightscape w Łodzi. Podczas praktyk rozwijał umiejętności w zakresie zarządzania i marketingu. Zwieńczeniem praktyk jest wzorowo zdany przez Jakuba egzamin końcowy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

4 grudnia w auli PWSZ w Skierniewicach odbyło się spotkanie z Emilią Górniak vel Górską, Technical Team Managerem w łódzkim oddziale firmy Fujitsu Technology Solutions. Pani Emilia przedstawiła studentom informatyki specyfikę pracy w dziale Remote Infrastructure Management oraz innych działach firmy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów ogłasza konkurs na wzór graficzny dla URSS PWSZ w Skierniewicach. Projekty grafik można składać w Biurze Rektora, pok.107, ul. Batorego 64C do dnia 15 grudnia 2017 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 16 grudnia br.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
W dniach 8 – 9 grudnia 2017r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach odbędzie się I Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa pt. Wielowymiarowość kształcenia ustawicznego. (...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rozpoczyna się rekrutacja do XIV edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Liga to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych oraz liderów zmian. Zapraszamy do udziału wszystkich studentów zainteresowanych tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki Finansów i Rachunkowości - Martyna Jaros i Natalia Okrasa to kolejne absolwentki projektu praktyk pilotażowych. Zdobywały wiedzę i umiejętności praktyczne w Biurze Rachunkowym. Egzamin zdały wzorcowo.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Jakub Kadysz, student zarządzania odbył praktyki w łódzkiej agencji PR Lightscape. Podczas wykonywania obowiązków zdobył praktyczne kompetencje, które wykorzysta w swojej karierze zawodowej. Realizacja praktyk odbyła się w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
24 listopada br. odbyło się pierwsze posiedzenie Konwentu IV kadencji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach. W skład Konwentu naszej Uczelni wchodzą przedstawiciele: stowarzyszeń naukowych i zawodowych, organów państwowych, samorządu terytorialnego, instytucji, organizacji pracodawców, przedsiębiorców i instytucji finansowych. (...) więcej
Nie załadowano obrazka
Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza wszystkich na Słodkie Mikołajki.
Miejsce: PWSZ w Skierniewicach, budynek 64F
Termin: 1 i 2 grudnia br.
Godzina: 9:00 – 16:00
Przyjdź i spróbuj! (...) więcej
2848
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595