BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Dnia 28 maja br., w murach naszej Uczelni rozpocznie się Finał I Konkursu Kulinarnego pn. „Kulinaria dietetyczne”. Uczestnikami finału będą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
Zespół Szkół nr 3 w Skierniewicach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Stanisława Staszica w Tomaszowie Mazowieckim
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. W. S. Reymonta w Łowiczu Zespół Szkół nr 2 w Żyrardowie
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wal nad Bzurą 1939 roku w Sochaczewie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego PWSZ w Skierniewicach zaprasza na Skierniewickie Juwenalia PWSZ 2018.
Termin: 2 czerwca
Godzina: 18:00
Miejsce: Drugi Dom, ul. Mickiewicza 11, Skierniewice
Gwiazdy wieczoru: Skytech, Cliver
W programie konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci Pedagogiki wzięli udział w praktycznym szkoleniu z „Impostacji głosu”. Uczyli się jak pracować głosem, ekonomicznie rozkładać jego siłę oraz jak modulować odpowiednio barwę, by w efektywny sposób wpływać na przekazywane informacje – co w zawodzie nauczyciela jest niezmiernie istotne.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki kosmetologii, Paulina Oziębła i Dominika Dećko, zdały z bardzo dobrym wynikiem egzamin kończący udział w projekcie „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej. Praktyka w renomowanych salonach Skierniewic i Warszawy wzmocniła ich praktyczne przygotowanie do zawodu.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci Zarządzania obszarami wiejskimi uczestniczyli w zajęciach terenowych w Puszczy Bolimowskiej w ramach przedmiotu łąkarstwo. Podczas wyjazdu studenci poznawali nieleśne zbiorowiska roślinne Puszczy Bolimowskiej, w tym łąkowe, turzycowe i szuwarowe. Mieli również okazję zobaczyć jak przebiega sukcesja lasu łęgowego na nieużytkowanej łące oraz jakie jest znaczenie warunków siedliskowych i hydrologicznych dla wykształcania się konkretnych zbiorowisk roślinności nieleśnej. Inicjatorem wyjazdu była dr Anna Traut - Seliga

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

PWSZ w Skierniewicach daje szanse na zdobycie cennej wiedzy oraz praktycznych umiejętności u czołowych pracodawców z subregionu. Studenci finansów i rachunkowości - Paulina Zwolińska i Jakub Polak zakończyli z sukcesem udział w projekcie „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Egzamin praktyczny zakończył udział studentek dietetyki w projekcie „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej. Profesjonalnie przeprowadzony wywiad z pacjentem, badanie i diagnoza, pokazały zawodowe przygotowanie naszych studentek do zawodu dietetyka. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W poniedziałek, 7 maja br., studenci I roku ogrodnictwa odbyli pierwsze zajęcia terenowe z botaniki w Puszczy Bolimowskiej. Zajęcia terenowe to okazja do poznawania tajników przyrody i zdobywania umiejętności praktycznych, które kształcą zmysł obserwacji i wyobraźnię przestrzenną. Podczas wyjazdu studenci uczyli się rozpoznawać gatunki roślin oraz wzbogacali swoje zielniki.
Zajęcia terenowe zostały zorganizowane z inicjatywy dr Anny Traut – Seligi.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnym Szkoleniu „Własna firma – krok po kroku” organizowanym przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Skierniewicach, w dniach 23 - 25 maja 2018 r., w ramach X Festiwalu Nauki. Szkolenie skierowane jest do osób zainteresowanych uruchomieniem i prowadzeniem działalności gospodarczej na własny rachunek. Zapisy przyjmowane są w siedzibie Centrum w Skierniewicach, ul. Senatorska 10 lub telefonicznie 46 833 39 74, 46 833 36 50, e-mail: centrumsk@wup.lodz.pl

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku Finanse i rachunkowość oraz Zarządzania uczestniczyli w spotkaniu dotyczącym wiarygodności finansowej firm i wymiany informacji gospodarczych. Spotkanie poprowadził Pan Piotr Żmudzki, koordynator regionalny Nowoczesnego Zarządzania Biznesem. Inicjatorem spotkania była dr Iwa Kuchciak.

(...) więcej
1743
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595