BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja

Archiwum

Kierunek Rok/Grupa Przedmiot Prowadzący Termin Sala

(stacjonarne)
wpisy
Wszystkie przedmioty
dr Anna Wiktorowicz 13.02.2020
godz. 15:00


(stacjonarne)
poprawa
Wszystkie przedmioty
dr Anna Wiktorowicz 13.02.2020
godz. 15:00

Pielęgniarstwo I rok
(stacjonarne)
poprawa
Zakażenia szpitalne
dr J. Soin 12.02.2020
godz. 10:00
C118
Finanse i rachunkowość I i III rok
()
egzamin;zaliczenie;poprawa
Wszystkie przedmioty
dr Barbara Dembowska 08.02.2020
godz. 08:00

Bezpieczeństwo wewnętrzne
(stacjonarne)
egzamin;poprawa
Wszystkie przedmioty
dr Michał Rojewski 03.02.2020
godz. 08:00
C102
Administracja
(stacjonarne)
egzamin;poprawa
Wszystkie przedmioty
dr Michał Rojewski 03.02.2020
godz. 08:00
C102
Finanse i rachunkowość III rok
(niestacjonarne)
zaliczenie
Praktyki zawodowe
dr Maria Kaźmierska-Zatoń 01.02.2020
godz. 15:00
E209
Administracja II rok
(dla całego roku)
egzamin
Prawo karne i prawo wykroczeń
dr Mateusz Kaczocha 01.02.2020
godz. 15:00
E308
Bezpieczeństwo wewnętrzne I rok
(stacjonarne)
egzamin
Prawo karne i prawo wykroczeń
dr Mateusz Kaczocha 01.02.2020
godz. 15:00
E308
Bezpieczeństwo wewnętrzne II rok
(niestacjonarne)
egzamin
Prawo karne i prawo wykroczeń
dr Mateusz Kaczocha 01.02.2020
godz. 15:00
E308

(niestacjonarne)
poprawa
Wszystkie przedmioty
dr Anna Wiktorowicz 01.02.2020
godz. 13:30

Finanse i rachunkowość III rok
(niestacjonarne)
egzamin
Analiza Finansowa
dr Barbara Dembowska 01.02.2020
godz. 13:00
E318
Administracja
(niestacjonarne)
wpisy;poprawa
Wszystkie przedmioty
dr Michał Rojewski 01.02.2020
godz. 13:00
E308
Bezpieczeństwo wewnętrzne
(niestacjonarne)
wpisy;poprawa
Wszystkie przedmioty
dr Michał Rojewski 01.02.2020
godz. 13:00
E308

(niestacjonarne)
wpisy
Wszystkie przedmioty
dr Anna Wiktorowicz 01.02.2020
godz. 12:00

Finanse i rachunkowość II rok
(niestacjonarne)
zaliczenie
Statystyka (laboratorium)
dr Maria Kaźmierska-Zatoń 01.02.2020
godz. 11:30
E209
Finanse i rachunkowość II rok
(niestacjonarne)
zaliczenie
Praktyki zawodowe
dr Maria Kaźmierska-Zatoń 01.02.2020
godz. 11:30
E209
Finanse i rachunkowość I rok
(niestacjonarne)
zaliczenie
Podstawy rachunkowości
dr Barbara Dembowska 01.02.2020
godz. 11:15
E212
Bezpieczeństwo wewnętrzne II rok
(niestacjonarne)
wpisy;poprawa
Informacyjne przetwarzanie danych
dr Maria Kaźmierska-Zatoń 01.02.2020
godz. 10:15
E209
Dietetyka III rok
(niestacjonarne)
egzamin pisemny
dr Anna Wiktorowicz 01.02.2020
godz. 10:00
C213
Kosmetologia III rok
(niestacjonarne)
egzamin pisemny
dr Anna Wiktorowicz 01.02.2020
godz. 10:00
C213
Finanse i rachunkowość I rok
(niestacjonarne)
egzamin
Podstawy rachunkowości
dr Barbara Dembowska 01.02.2020
godz. 09:30
E318
Administracja Administracja
(stacjonarne)
zaliczenie
prowadzony przez dr D. Rozpędowską-Matraszek
dr D. Rozpędowska-Matraszek 28.01.2020
godz. 13:00

Pedagogika Pedagogika
(stacjonarne)
zaliczenie
prowadzony przez dr D. Rozpędowską-Matraszek
dr D. Rozpędowska-Matraszek 28.01.2020
godz. 13:00

Bezpieczeństwo wewnętrzne BW
(stacjonarne)
wpisy
prowadzony przez dr D. Rozpędowską-Matraszek
dr D. Rozpędowska-Matraszek 28.01.2020
godz. 11:00

Pedagogika I rok
(stacjonarne)
egzamin pisemny
Pedagogika ogólna
dr Joanna Stepaniuk 27.01.2020
godz. 11:15


(niestacjonarne)
egzamin
Podstawy ekonomii
dr Cezary Brzeziński 26.01.2020
godz. 13:00
E318
I rok
(niestacjonarne)
wpisy
BHP i ergonomia
mgr Łukasz Chałański 26.01.2020
godz. 12:00
C223
Bezpieczeństwo wewnętrzne
(stacjonarne)

Kryminologia i kryminalistyka
dr Michał Rojewski 24.01.2020
godz. 13:00
C204
Bezpieczeństwo wewnętrzne
(stacjonarne)

Prawo ochrony środowiska
dr Michał Rojewski 24.01.2020
godz. 12:30
C204
Bezpieczeństwo wewnętrzne
(stacjonarne)

Postępowanie karne
dr Michał Rojewski 24.01.2020
godz. 12:00
C204
I rok
(stacjonarne)
wpisy
BHP i ergonomia
mgr Łukasz Chałański 23.01.2020
godz. 12:00
E224
Finanse i rachunkowość 3 rok
(stacjonarne)
zaliczenie
Praktyki zawodowe
dr Maria Kaźmierska-Zatoń 22.01.2020
godz. 17:00
E209
Finanse i rachunkowość 2 rok
(stacjonarne)
zaliczenie
Statystyka (laboratorium)
dr Maria Kaźmierska-Zatoń 22.01.2020
godz. 13:10
E209
Finanse i rachunkowość 2 rok
(stacjonarne)
zaliczenie
Praktyki zawodowe
dr Maria Kaźmierska-Zatoń 22.01.2020
godz. 13:10
E209
Bezpieczeństwo wewnętrzne 2 rok
(stacjonarne)
wpisy;poprawa
Informacyjne przetwarzanie danych
dr Maria Kaźmierska-Zatoń 22.01.2020
godz. 10:15
E209

(stacjonarne)
egzamin
Podstawy ekonomii
dr Cezary Brzeziński 17.01.2020
godz. 16:30
E318


Powrót do listy aktualnych TERMINÓW EGZAMINÓW I ZALICZEŃ

Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595