BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Pracownik naszej uczelni, dr Michał Rojewski wyjechał w ramach programu Erasmus+ do uczelni partnerskiej, przyczyniając się tym samym do rozwoju współpracy międzynarodowej. Podczas wyjazdu dydaktyk prowadził zajęcia z prawodawstwa dla studentów z łotewskiej uczelni Baltijas Starptautiskā Akadēmija.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach od 28 do 30 lipca 2017 r. na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach odbędzie się kolejna edycja konwentu fantastyki SkierCon. W programie min. prelekcje, pokazy, konkursy, turnieje, warsztaty. Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników fantastyki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentka dietetyki, Katarzyna Matusiak, zdała z bardzo dobrym wynikiem egzamin z pilotażowych praktyk zawodowych realizowanych w ramach "Programu praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" . Studentka odbyła praktyki w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach realizuje projekt „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków UE w ramach EFS. Nasi studenci w ramach I tury projektu odbywają płatne praktyki w czołowych firmach z subregionu (w tym z Łodzi i Warszawy). Obecnie trwa rekrutacja do II tury projektu.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentka Bezpieczeństwa wewnętrznego zdała na ocenę bardzo dobrą komisyjny egzamin z praktyk zawodowych, realizowanych w Urzędzie Miasta w Łowiczu, w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowanego z EFS. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Nasz koordynator programu Erasmus+, mgr Aneta Jabłońska, na tydzień wyjechała do Wilna, gdzie poznała specyfikę pracy tamtejszej uczelni Mykolas Romeris University. Spotkanie z pracownikami litewskiej uczelni było okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy i wyznaczenia wspólnych działań na przyszłość, pozwoliło także na rozszerzenie współpracy o realizację międzynarodowych projektów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Sezon obron prac dyplomowych rozpoczęty. Studenci mają przed sobą ostatni i najważniejszy egzamin na naszej Uczelni. Za wszystkich trzymamy kciuki. Powodzenia!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentka III roku Zarządzania, Patrycja Belanken zdobyła tytuł „Wolontariusza Kultury 2017” podczas gali „Człowiek w Centrum Kultury”, zorganizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Serdecznie gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację praktykantów na praktyki zawodowe, prowadzone w ramach projektu pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację na uczelnianych opiekunów praktyk zawodowych, do prowadzenia pilotażowych praktyk zawodowych, realizowanych w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
3349
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595