BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Członkowie Koła Naukowego EKONOMIKUS oraz studenci informatyki wzięli udział w Konferencji „Strefa Zmian - Życie zawodowe”, która odbyła się 13 kwietnia br., w Warszawie. Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z 3 stref szkoleniowych:
1. Strefa ETAT - "Odkryj swoje K2! Efektywne wykorzystanie sieci kontaktów w poszukiwaniu pracy”,
2. Strefa WŁASNY BIZNES - Planowanie finansów w małym biznesie,

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Instytut Nauk Społecznych Wydziału Ekonomii i Administracji PWSZ w Skierniewicach zorganizował Seminarium Naukowe „Bezpieczeństwo w Internecie – razem przeciwko cyberprzemocy”. Celem spotkania było aktywne uczestnictwo we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online, poprzez inicjowanie i propagowanie działań na rzecz racjonalnego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W spotkaniu uczestniczyli studenci pedagogiki oraz bezpieczeństwa wewnętrznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego odbyli szkolenie strzeleckie na trenażerze „Śnieżnik” w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim. „Śnieżnik” jest zaawansowanym technicznie systemem, służącym do szkolenia żołnierzy w warunkach bojowych i na różnych stanowiskach ogniowych. W trakcie zajęć, studenci zapoznali się z różnymi typami broni maszynowej oraz sprzętu chemicznego. Inicjatorem wyjazdu był dr Cezary Pędzik.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, wraz z dydaktykami dr. Alojzym Pilichem i mgr. Sławomirem Kamińskim, uczestniczyli w „Dniu Otwartym Oddziału Prewencji Policji w Łodzi”. Uczestnicy zapoznali się ze specyfikacją zawodu policjanta, sprzętem specjalistycznym, wyposażeniem i uzbrojeniem, znajdującym się w Oddziale.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w kursie „Zrównoważony rozwój Polski i Regionu Morza Bałtyckiego”. Cykl spotkań ze studentami poprowadzą dydaktycy naszej Uczelni: dr Anna Traut-Seliga, dr Aleksandra Stankiewicz, dr Cezary Brzeziński. Pierwsze spotkanie odbędzie w piątek 12 kwietnia br., w godz. 09.00 – 11.00, w sali C18. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom w języku angielskim wydany przez Centrum Uniwersytetu Bałtyckiego (Uniwersytet w Uppsali, Szwecja).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W miniony piątek miała miejsce Gala Finałowa Pierwszych Wewnątrzuczelnianych Wyborów Miss i Mistera PWSZ w Skierniewicach. Uroczystość odbyła się w Kinoteatrze Polonez w Skierniewicach. W wyborach uczestniczyło 10 kandydatów, którzy zaprezentowali się przed publicznością i Jury w trzech stylizacjach: codziennej, wieczorowej i tematycznej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach informuje, iż w związku ze zmianą formuły Festiwalu Nauki, w szczególności w zakresie powiązania go z innymi działaniami Uczelni na rzecz środowiska, jego kolejna – XI edycja odbędzie się w październiku br. Przepraszamy wszystkich tych, którzy planowali uczestniczyć w majowych wydarzeniach festiwalowych. Już dziś zapraszamy do udziału w XI Festiwalu Nauki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Informujemy, iż 6 kwietnia br. (sobota), zajęcia z dr. Maciejem Karwasem (grupa A) nie odbędą się. Zajęcia zostały przełożone na 7 kwietnia br. (niedziela), od godz. 8.00, s. 132, budynek C. Zajęcia poprowadzi dr Alojzy Pilich. Za utrudnienia przepraszamy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w „Konferencji – Rejs dla studentów”, który odbędzie się w dniach 4 – 16 sierpnia 2019 roku, w ramach Baltic University Programme (BUP). Rejs rozpocznie się w Aarhus (Dania), a zakończy w Szczecinie. Aby wziąć udział w Konferencji należy złożyć wniosek do 8 kwietnia br., w Centrum BUP w Polsce: baltlodz@wipos.p.lodz.pl.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 3 kwietnia br., na terenie naszej Uczelni odbyły się zajęcia profilaktyczne „Zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym” z organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Skierniewicach i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Studenci Bezpieczeństwa wewnętrznego oraz Finansów i rachunkowości wysłuchali prelekcji oraz uczestniczyli w zajęciach praktycznych z wykorzystaniem narkogogli i alkogogli.

(...) więcej
339
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595