BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W dniach 22-23 listopada br. studenci ogrodnictwa uczestniczyli w targach VEGE FRUIT EXPO w Lublinie. Podczas targów prezentowane były nowoczesne maszyny i urządzenia dla sadowników m.in. ciągniki, kombajny, sortowniki owoców i warzyw. Studenci poznali najnowsze technologie stosowane w sadownictwie i uprawie warzyw oraz uczestniczyli w wykładach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację instytucji (zakładów pracy) przyjmujących na pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Skierniewicach w ramach  projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację na uczelnianych opiekunów praktyk zawodowych, do prowadzenia pilotażowych praktyk zawodowych, realizowanych w ramach  projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza wszystkich na Słodkie Mikołajki.
Miejsce: PWSZ w Skierniewicach, budynek 64F
Termin: 7 grudnia br.
Godzina: 9:30
Przyjdź i skosztuj!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza wszystkich na Studenckie Mikołajki!
Miejsce: Drugi Dom
Termin: 10 grudnia 2016 (sobota)
Start: 21:00
Do zobaczenia! (...) więcej
Nie załadowano obrazka

Arkadiusz Rochmiński - student III roku Bezpieczeństwa wewnętrznego, członek KU AZS PWSZ, na co dzień trenujący w MKS Wojownik, zajął II miejsce w kategorii wagowej – 100 kg na Otwartych Akademickich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego zorganizowanych 27 listopada 2016 r. w Łodzi. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową nt. policji państwowej w okresie xx-lecia międzywojennego. Zachęcamy do udziału!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

PWSZ w Skierniewicach podpisała umowę patronacką z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu. Celem umowy jest rozwijanie zainteresowań młodzieży w zakresie nauk o żywieniu i gastronomii. Sygnatariuszami podpisanej umowy byli dr Elżbieta Stokowska – Zagdan – prorektor ds. dydaktyki i badań PWSZ w Skierniewicach oraz mgr Mirosław Kret – dyrektor ZSP nr 3 w Łowiczu.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W piątek, 2 grudnia br., w gmachu naszej Uczelni odbyło się szkolenie dla studentów, rolników i właścicieli nieruchomości posiadających stare sady owocowe. W ramach szkolenia odbył się wykład nt. zakładania i projektowania tradycyjnego sadu, sposobów rozmnażania oraz zabiegów pielęgnacyjnych w sadzie. Nie zabrakło również zajęć praktycznych w sadzie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Kierownik Biura Karier mgr Kinga Kwiatkowska i Pełnomocnik Rektora ds. jakości kształcenia dr Piotr Miller uczestniczyli w Forum Jakości 2016, które odbyło się w PWSZ w Elblągu. Mgr Kinga Kwiatkowska, jako ekspert afiliowany przez Komisję ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP, przedstawiła "Rolę Biur Karier w przygotowaniu i realizacji praktyk zawodowych na profilu praktycznym".

(...) więcej
4049
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595