BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020. Uroczystość odbędzie się 30 września 2019 r., o godzinie 11.00 w Auli 318 Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego, przy ulicy Batorego 64 E. Dla studentów pierwszego roku obecność obowiązkowa.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 sierpnia 2019 roku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach zmienia nazwę na Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego. Nowa nazwa obowiązuje od 1 września 2019 roku. Jednocześnie informujemy, że zmiana dotyczy tylko nazwy Uczelni – wszystkie pozostałe dane, w tym również NIP, REGON, numery kont bankowych, numery telefonów i adres pozostają bez zmian.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w trzecim Konkursie Tygodniowym. Szczegóły dotyczące zabawy znajdziecie na naszym profilu facebookowym lub w regulaminie konkursowym. Zadanie konkursowe polega na przesyłaniu przez uczestników zdjęć z osobami, z którymi spędzają ostatnie wakacyjne chwile. Zwycięzca konkursu otrzyma opaskę MiBand3.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rozpoczęcie rekrutacji: 27 maja
Zakończenie rekrutacji: 14 września
Ogłoszenie wyników: 20 września
Dokumenty należy złożyć: p. 118 (I piętro), Budynek 64C
poniedziałek - piątek w godz. 09.00 – 15.00
sobota (14 września) w godz. 08.00 - 14.00

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym, innowacyjnym programie edukacyjnym Liga NGOs! Celem program jest rozwój, upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego. Zajęcia będą prowadzone przez liderów organizacji społecznych, polityków, influencerów oraz ekspertów wspierających działalność trzeciego sektora.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Już w najbliższy czwartek, 12 września, o godzinie 19:30 rusza kolejny Quiz tematyczny, którego organizatorem jest Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego. Tym razem uczestnicy zmierzą się z pytaniami z zakresu finansów i rachunkowości. Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu dostępne są na naszym profilu facebookowym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją portalu Moje Stypendium pt. „Stypendia. Co? Gdzie? Jak?”. Broszura przedstawia wyniki badania programów stypendialnych w Polsce, przeprowadzonego w 2018 roku przez zespół Fundacji Dobra Sieć. Publikacja przybliża sposoby działania wyjątkowych programów stypendialnych, wyróżniających się wysokimi standardami realizacji oraz innowacyjnym podejściem.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

30 sierpnia br., w Muzeum Historycznym Skierniewic, odbyła się gala wręczenia nagród „Parowozy Kultury”, przyznawanych osobom, które działają na rzecz upowszechniania kultury w mieście Skierniewice. Jedną z laureatek tegorocznej edycji „Parowozów Kultury” została dr Anna Traut – Seliga - dydaktyk naszej Uczelni. W uroczystości uczestniczył JM Rektor Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego - dr Daniel Stos.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Już w najbliższy czwartek, 5 września, o godzinie 19:30 rusza kolejny Quiz tematyczny, którego organizatorem jest Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego. Tym razem uczestnicy zmierzą się z pytaniami z zakresu informatyki. Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu dostępne są na naszym profilu facebookowym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w trzecim Konkursie Tygodniowym, który pojawił się na naszym profilu facebookowym. Zadanie konkursowe polega na przesyłaniu przez uczestników zdjęć ilustrujących sukces. Zwycięzca konkursu otrzyma opaskę MiBand3. Konkurs trwa do 01.09.2019 r.

(...) więcej
143
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595