BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Rozpoczęcie rekrutacji: 29 maja
Zakończenie I tury rekrutacji: 16 września
Ogłoszenie wyników: 22 września
Dokumenty należy złożyć: p. 118 (I piętro), Budynek 64C,
w godz. 09.00 – 15.00

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację praktykantów na praktyki zawodowe, prowadzone w ramach projektu pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację na uczelnianych opiekunów praktyk zawodowych, do prowadzenia pilotażowych praktyk zawodowych, realizowanych w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację instytucji (zakładów pracy) przyjmujących na pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Skierniewicach w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pierwsza studentka z kierunku Finanse i rachunkowość zdała na ocenę bardzo dobrą komisyjny egzamin z praktyk zawodowych realizowanych w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowanego z EFS. Gratulujemy osiągniętych efektów i wysokich umiejętności!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Semestr minął szybko i czas wracać do domu. Studentki z Kafkas University po kilku miesiącach nauki w naszej Uczelni wracają do swojego kraju. Zdane egzaminy, nieoceniona pomoc wykładowców i studentów, wyjazdy oraz studenckie imprezy na zawsze zostaną w ich pamięci. Uczelnia po raz pierwszy gościła w swoich murach studentki, które przyjechały do nas w ramach programu Erasmus +.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Koło Naukowe EKONOMIKUS zrzeszające studentów kierunku finanse i rachunkowość uczestniczyło w wyjeździe studyjnym do Warszawy. Studenci zwiedzili Giełdę Papierów Wartościowych, Centrum Pieniądza działające przy Narodowym Banku Polskim oraz Muzeum Techniki i Przemysłu, w którym podziwiali stare maszyny liczące i cyfrowe. Studenci poznali historię systemów pieniężnych i dzieje polskiego banku centralnego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne uczestniczyli w ogólnopolskiej konferencji naukowo-szkoleniowej nt. „Strategii Bezpieczeństwa Narodowego w sytuacji zagrożenia – implikacje praktyczne do współpracy samorządów, społeczeństwa, służb mundurowych”. W konferencji wzięli udział: Krystian Warulik, Klaudia Brzozowska, Robert Jabłoński, Sławomir Jabłoński, Łukasz Dąbrowski wraz z opiekunem dr. hab. Zdzisławem Jezierskim.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Koło Naukowe SECURUS, skupiające w swoich szeregach studentów kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, uczestniczyło w trzydniowym wyjeździe studyjnym do Giżycka. Podczas wyjazdu studenci poznali pracę Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, przeszli szkolenie z prowadzenia działań ratowniczych na akwenach wodnych oraz z prowadzenia działalności profilaktycznej i edukacyjnej dotyczącej bezpieczeństwa na wodzie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Szanowni Państwo, w związku z odbywającym się w niedzielę (28.05.2017r.) Piknikiem Rodzinnym, parkowanie na terenie Kampusu PWSZ w Skierniewicach będzie niemożliwe. Prosimy o korzystanie z innych miejsc postojowych w pobliżu Uczelni. Za utrudnienia przepraszamy!

(...) więcej
116
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595