BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach zaprasza studentów kierunku pedagogika do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Opieka nad dzieckiem z doświadczeniem traumy – wyzwania, wskazówki, rekomendacje”. Podczas szkolenia będą prezentowane m.in. sposoby pracy z dzieckiem, które doświadczyło traumy, strategie wsparcia oraz podejścia terapeutyczne. Rekrutacja trwa do 5 maja br.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych, napełni Państwa wiosenną energią, która pozwoli zrealizować wszystkie zamierzone cele.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Wydział Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach zaprasza na konferencje:
17 maja 2019 r. - I Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców FRAKTALE. Konferencja skierowana jest do praktyków, naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się problematyką ogólnie pojętego znaczenia słowa „fraktale” we współczesnym świecie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zachęcamy do udziału w głosowaniu na najfajniejszą kanapkę. Wyboru można dokonywać za pomocą Facebooka. Kanapka, która uzyska najwięcej polubień wygrywa, a jej autor otrzyma atrakcyjną nagrodę! Głosowanie trwa do 13 maja br. Serdecznie zapraszamy do klikania!
Zdjęcia kanapek

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 1 – 4 kwietnia br., członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym na Litwę. Studenci poznali historię Rzeczpospolitej Obojga Narodów, zwiedzili Wilno m.in.: Górę Zamkową ze słynną Basztą Giedymina, Katedrę Wileńską, w której obecnie znajduje się Galeria Sztuki, kościół św. Anny, św. Franciszka i św. Michała. Uczestnicy mogli zobaczyć również Ostrą Bramę, wraz z kaplicą i cudownym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach PWSZ w Skierniewicach gościliśmy Panią Irinę Sivicką - wykładowcę z Latvia University of Agriculture, która przeprowadziła wykład dla studentów pt. „Technologie ziół i przypraw na Łotwie” (Herb and spices technologies in Latvia). Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach współpracuje z łotewską uczelnią od 2016 roku, w ramach Programu Erasmus+. Wizyta Pani Iriny Sivickiej to kolejny krok do poszerzenia współpracy między uczelniami.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Członkowie Koła Naukowego EKONOMIKUS oraz studenci informatyki wzięli udział w Konferencji „Strefa Zmian - Życie zawodowe”, która odbyła się 13 kwietnia br., w Warszawie. Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z 3 stref szkoleniowych:
1. Strefa ETAT - "Odkryj swoje K2! Efektywne wykorzystanie sieci kontaktów w poszukiwaniu pracy”,
2. Strefa WŁASNY BIZNES - Planowanie finansów w małym biznesie,

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Instytut Nauk Społecznych Wydziału Ekonomii i Administracji PWSZ w Skierniewicach zorganizował Seminarium Naukowe „Bezpieczeństwo w Internecie – razem przeciwko cyberprzemocy”. Celem spotkania było aktywne uczestnictwo we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online, poprzez inicjowanie i propagowanie działań na rzecz racjonalnego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W spotkaniu uczestniczyli studenci pedagogiki oraz bezpieczeństwa wewnętrznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego odbyli szkolenie strzeleckie na trenażerze „Śnieżnik” w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim. „Śnieżnik” jest zaawansowanym technicznie systemem, służącym do szkolenia żołnierzy w warunkach bojowych i na różnych stanowiskach ogniowych. W trakcie zajęć, studenci zapoznali się z różnymi typami broni maszynowej oraz sprzętu chemicznego. Inicjatorem wyjazdu był dr Cezary Pędzik.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, wraz z dydaktykami dr. Alojzym Pilichem i mgr. Sławomirem Kamińskim, uczestniczyli w „Dniu Otwartym Oddziału Prewencji Policji w Łodzi”. Uczestnicy zapoznali się ze specyfikacją zawodu policjanta, sprzętem specjalistycznym, wyposażeniem i uzbrojeniem, znajdującym się w Oddziale.

(...) więcej
1148
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595