BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w kursie „Zrównoważony rozwój Polski i Regionu Morza Bałtyckiego”. Cykl spotkań ze studentami poprowadzą dydaktycy naszej Uczelni: dr Anna Traut-Seliga, dr Aleksandra Stankiewicz, dr Cezary Brzeziński. Pierwsze spotkanie odbędzie w piątek 12 kwietnia br., w godz. 09.00 – 11.00, w sali C18. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom w języku angielskim wydany przez Centrum Uniwersytetu Bałtyckiego (Uniwersytet w Uppsali, Szwecja).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W miniony piątek miała miejsce Gala Finałowa Pierwszych Wewnątrzuczelnianych Wyborów Miss i Mistera PWSZ w Skierniewicach. Uroczystość odbyła się w Kinoteatrze Polonez w Skierniewicach. W wyborach uczestniczyło 10 kandydatów, którzy zaprezentowali się przed publicznością i Jury w trzech stylizacjach: codziennej, wieczorowej i tematycznej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach informuje, iż w związku ze zmianą formuły Festiwalu Nauki, w szczególności w zakresie powiązania go z innymi działaniami Uczelni na rzecz środowiska, jego kolejna – XI edycja odbędzie się w październiku br. Przepraszamy wszystkich tych, którzy planowali uczestniczyć w majowych wydarzeniach festiwalowych. Już dziś zapraszamy do udziału w XI Festiwalu Nauki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Informujemy, iż 6 kwietnia br. (sobota), zajęcia z dr. Maciejem Karwasem (grupa A) nie odbędą się. Zajęcia zostały przełożone na 7 kwietnia br. (niedziela), od godz. 8.00, s. 132, budynek C. Zajęcia poprowadzi dr Alojzy Pilich. Za utrudnienia przepraszamy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w „Konferencji – Rejs dla studentów”, który odbędzie się w dniach 4 – 16 sierpnia 2019 roku, w ramach Baltic University Programme (BUP). Rejs rozpocznie się w Aarhus (Dania), a zakończy w Szczecinie. Aby wziąć udział w Konferencji należy złożyć wniosek do 8 kwietnia br., w Centrum BUP w Polsce: baltlodz@wipos.p.lodz.pl.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 3 kwietnia br., na terenie naszej Uczelni odbyły się zajęcia profilaktyczne „Zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym” z organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Skierniewicach i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Studenci Bezpieczeństwa wewnętrznego oraz Finansów i rachunkowości wysłuchali prelekcji oraz uczestniczyli w zajęciach praktycznych z wykorzystaniem narkogogli i alkogogli.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w uroczystej Gali Wewnątrzuczelnianych Wyborów Miss i Mistera Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, która odbędzie się 5 kwietnia br., o godz. 19.00, w Kinoteatrze Polonez w Skierniewicach, ul. Wita Stwosza 2/4. W wyborach zostaną wyłonieni laureaci w następujących kategoriach: Miss i Mister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, I Wicemiss i I Wicemister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, II Wicemiss i II Wicemister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, Miss i Mister Internautów 2019.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 28-31 marca 2019 r., w murach PWSZ we Włocławku, odbyło się XXXIII Forum PWSZ PSRP. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele samorządów studenckich PWSZ z całej Polski. Celem obrad było wdrażanie Ustawy 2.0, wymiana doświadczeń oraz dobrych praktyk. Najważniejszymi punktami forum były: zmiana nazwy komisji branżowej z Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych PSRP na Forum Uczelni Zawodowych Parlamentu Studentów RP oraz wybory uzupełniające do Prezydium Forum.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w zajęciach profilaktycznych „Zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, organizowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Skierniewicach i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, które odbędą się 3 kwietnia br. (środa), w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach. Zajęcia rozpoczną się o godz. 11.30 w Auli 318, budynek 64 E.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Podczas posiedzenia Senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, JM Rektor oficjalnie przedstawił członków pierwszej Rady Uczelni, wybranych 11 marca 2019 r. Przewodniczącą została prof. dr hab. Danuta Stawasz. W składzie Rady Uczelni znaleźli się także: dr Sławomir Nowak, mgr Jolanta Juraś, dr hab. inż. Janusz Dudczyk, dr Alojzy Pilich, mgr inż. Jacek Śmiłowski oraz Natalia Nowakowska.

(...) więcej
1248
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595