BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów zorganizowała kolejne spotkanie z cyklu "Samorząd na Start". Jego celem była integracja grupy, lepsze poznanie pracy samorządu, pobudzenie kreatywności i motywacja do działania uczestników. W tym roku studenci wykonali motywacyjny plakat, poznali jakie pozytywne cechy widzą w nich inni, musieli też wykazać się sprytem, dobrym zorganizowaniem i umiejętnością współpracy podczas realizacji wielu zadań.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Spacer po Uczelni nie ruszając się z domu… to możliwe dzięki projektowi wirtualnego spaceru PWSZ w Skierniewicach. Dzięki realizacji projektu można zobaczyć 66 panoram między innymi: Rektorat, Salę Senatu, Bibliotekę, aule, i pracownie specjalistyczne. Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po kampusie Uczelni.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W ramach współpracy naszej Uczelni  z ZSP nr 3 w Łowiczu, odbyły się warsztaty dla młodych sportowców z  MUKS Pelikan Łowicz 2006.  Piłkarze zapoznali się z nową piramidą żywieniową oraz wykonali napoje izotoniczne na bazie glukozy, fruktozy, miodu, soli kuchennej, soku z cytryny, pomarańczy oraz wody kokosowej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 10 lutego br., w Domu Dziecka w Strobowie odbył się bal karnawałowy dla wychowanków placówki. Zabawa została przygotowana przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów. Dzieci uczestniczyły w konkursach, zabawach, za co były nagradzane drobnymi upominkami. Żacy zorganizowali moc atrakcji dla dzieci m.in. karaoke, paczki ze słodyczami, poczęstunek oraz wspólną zabawę taneczną.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W poniedziałek 6 lutego br., w PWSZ w Skierniewicach odbyła się konferencja dla dyrektorów i nauczycieli pt.  Zmiany w systemie oświaty – nowy ustrój szkolny, zorganizowana przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach. Konferencję otworzyła dr Elżbieta Stokowska – Zagdan – prorektor ds. dydaktyki i badań PWSZ w Skierniewicach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W piątek 27 stycznia br., studenci kierunku dietetyka uczestniczyli w II Narodowym Kongresie Żywieniowym, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Organizatorem kongresu był warszawski Instytut Żywności i Żywienia. Tematyka spotkania dotyczyła żywności i żywienia w prewencji i leczeniu chorób. Omówione zostały zalecenia dotyczące prewencji chorób onkologicznych. 

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację uzupełniającą na praktyki zawodowe, prowadzone w ramach  projektu pt.  „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach PO WER współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 12 stycznia br. studenci III roku pedagogiki, specjalność resocjalizacja z profilaktyką społeczną, gościli w Zakładzie Karnym w Łowiczu, placówce resocjalizacyjnej typu półotwartego, przeznaczonej dla mężczyzn, recydywistów penitencjarnych. Podczas spotkania studenci zapoznali się ze strukturą, organizacją i funkcjonowaniem Zakładu Karnego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację instytucji (zakładów pracy) przyjmujących na pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Skierniewicach w ramach  projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Karnawał trwa w najlepsze, a w nim nie może zabraknąć naszej imprezy! Studencki Karnawał PWSZ już w najbliższą sobotę. Największa impreza dla studentów i maturzystów.
Miejsce: Drugi Dom, ul. Mickiewicza 11, Skierniewice
Termin: 21 stycznia br.
Start: 21:00
Serdecznie zapraszamy!

(...) więcej
3748
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595