BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W marcu członkowie Koła Naukowego SECURUS odwiedzili Zakład Karny w Łowiczu. W wyjeździe uczestniczyły 22 osoby oraz opiekun dr Alojzy Pilich. Studenci zapoznali się z pracą służb więziennych, zasadami funkcjonowania więzienia oraz profilaktyką – konsekwencjami złych zachowań, nieprzystosowania społecznego i działań powszechnie nieakceptowanych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku w PWSZ w Skierniewicach już 13 i 16 kwietnia! Przyjdź i daj szansę na życie tym, dla których jedynym ratunkiem jest przeszczepienie komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy!
„Dla Ciebie to 5 minut – dla kogoś to całe życie” !!!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 31 marca, w PWSZ w Skierniewicach odbyła się konferencja Autyzm - znam, rozumiem, pomagam. Konferencja została zorganizowana przez Stowarzyszenie Wspólna Troska z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który przypada 2 kwietnia.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Mgr Aneta Jabłońska, Koordynator Programu Erasmus+, wzięła udział w International Week organizowanym przez uczelnię partnerską na Litwie - Siauliai State College.  Spotkanie w litewskiej uczelni pozwoliło na rozszerzenie współpracy o wyjazdy studentów na praktyki zawodowe. Nawiązane kontakty przyczynią się do podpisania  umów z nowymi uczelniami w ramach programu Erasmus+.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Państwa wiosenną energią, która pozwoli zrealizować wszystkie zamierzone cele.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Drodzy Studenci! W dniu 1 kwietnia br., w budynku F, w sali 306,  o godzinie 8.30 odbędą się warsztaty w ramach Uniwersytetu Bałtyckiego (BUP), które poprowadzi dr Anna Traut-Seliga. Wszystkich chętnych zapraszamy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

PWSZ w Skierniewicach oraz Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Wspólna Troska” zaprasza na konferencję naukową pt. „Autyzm – znam, rozumiem, pomagam”, organizowaną w ramach obchodów Światowego Dnia Autyzmu. Spotkanie odbędzie się 31 marca 2016 roku w Auli 318 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, przy ul. Batorego 64E, o godzinie 9.00.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci II roku Dietetyki zainspirowani ogólnopolską akcją "Śniadanie daje moc" wykonali kanapki zachęcające niejadków do zjedzenia śniadania. Dzięki temu możemy wybrać jedną z czterdziestu przygotowanych kanapek. Wyboru można dokonywać za pomocą Facebooka. Kanapka, która uzyska najwięcej "Lubię to" wygrywa, a jej autor otrzyma atrakcyjną nagrodę!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 3 marca br. odbyła się kolejna edycja Wampiriady PWSZ w Skierniewicach, w której wzięło udział 28 studentów. Udało się zebrać prawie 13 litrów krwi.
Dla Was to piętnaście minut, a dla kogoś nowe życie !!!
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Serdecznie zapraszamy tegorocznych Maturzystów na organizowany przez PWSZ w Skierniewicach Dzień Maturzysty! Podczas spotkania m.in. ciekawe prezentacje, warsztaty oraz poczęstunek w postaci „Skierlotki”, przygotowanej przez Firmę Chojecki. 
Serdecznie zapraszamy!!!

(...) więcej
3439
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595