BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Instytut na Rzecz Ekorozwoju zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. „Lokalne korzyści z polityki klimatycznej, wykorzystania biomasy w energetyce oraz inne aspekty biogospodarki”. Szkolenie odbędzie się 14 grudnia br., w PWSZ, auli budynku F, w godzinach 11.00 – 15.00.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci II i III roku pedagogiki wraz z opiekunem p. Agnieszką Gołębiewską – Wesołowską, uczestniczyli w debacie lokalnej dotyczącej planowanej reformy oświaty. Debata odbyła się w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach, a jej organizatorem był Oddział Powiatowy Związku Nauczycielstwa Polskiego w Skierniewicach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku  bezpieczeństwa wewnętrznego uczestniczyli w konferencji naukowej pn. „Ochrona informacji niejawnych i danych osobowych w systemie bezpieczeństwa państwa” w Centralnej Bibliotece Wojskowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Nasz dydaktyk, dr Iwa Kuchciak otrzymała medal im. Mikołaja Kopernika nadany przez Związek Banków Polskich za przyczynienie się do dynamicznego rozwoju i bezpiecznego funkcjonowania polskiej bankowości poprzez zaangażowanie w proces kształcenia. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 22-23 listopada br. studenci ogrodnictwa uczestniczyli w targach VEGE FRUIT EXPO w Lublinie. Podczas targów prezentowane były nowoczesne maszyny i urządzenia dla sadowników m.in. ciągniki, kombajny, sortowniki owoców i warzyw. Studenci poznali najnowsze technologie stosowane w sadownictwie i uprawie warzyw oraz uczestniczyli w wykładach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację instytucji (zakładów pracy) przyjmujących na pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Skierniewicach w ramach  projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację na uczelnianych opiekunów praktyk zawodowych, do prowadzenia pilotażowych praktyk zawodowych, realizowanych w ramach  projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza wszystkich na Słodkie Mikołajki.
Miejsce: PWSZ w Skierniewicach, budynek 64F
Termin: 7 grudnia br.
Godzina: 9:30
Przyjdź i skosztuj!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza wszystkich na Studenckie Mikołajki!
Miejsce: Drugi Dom
Termin: 10 grudnia 2016 (sobota)
Start: 21:00
Do zobaczenia! (...) więcej
Nie załadowano obrazka

Arkadiusz Rochmiński - student III roku Bezpieczeństwa wewnętrznego, członek KU AZS PWSZ, na co dzień trenujący w MKS Wojownik, zajął II miejsce w kategorii wagowej – 100 kg na Otwartych Akademickich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego zorganizowanych 27 listopada 2016 r. w Łodzi. Gratulujemy!

(...) więcej
4150
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595