BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza rekrutację uzupełniającą praktykantów na praktyki zawodowe, prowadzone w ramach projektu pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Student kosmetologii, Gracjan Kowalczyk zdał perfekcyjnie egzamin z praktyk pilotażowych wieńczących jego praktykę w Salonie Spring Garden w Warszawie. Realizacja praktyk odbyła się w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci Zarządzania Obszarami Wiejskimi uczestniczyli w Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2018. Podczas wyjazdu zapoznali się z nowościami branży sadowniczej i warzywniczej z zakresu technologii uprawy w polu i pod osłonami, ochrony roślin, agroinżynierii i mechanizacji, nowych odmian roślin, monitoringu i sygnalizacji oraz nawożenia i nawadniania.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Aleksandra Wysocka i Izabela Talarowska to kolejne uczestniczki unijnego projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych”. Studentki Finansów i rachunkowości pozytywnie zdały egzamin wieńczący praktyki w Banku Spółdzielczym w Skierniewicach, a jedna z nich została pracownikiem Banku. Gratulujemy sukcesu!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku pedagogiki, specjalność pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, uczestniczyli w warsztacie dotyczącym technik radzenia sobie ze stresem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Uczestnicy poznali techniki relaksacyjne oraz metody niwelowania stresu oparte na ruchu i oddechu. Warsztat został zorganizowany w siedzibie firmy Project Self: psychologia, coaching, doradztwo w Łodzi. Inicjatorem spotkania była dr Aleksandra Stankiewicz.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Inauguracja szkolenia pn. „Edukacja Wojskowa Studentów w ramach Legii Akademickiej” odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach 10 lutego 2018 roku, o godz. 8.00, w auli 318, budynek E. Obecność zgłoszonych studentów obowiązkowa.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

15 stycznia br. gościliśmy w naszej Uczelni klasy o profilu dietetycznym Zespołu Szkół nr 4 w Skierniewicach. Podczas zajęć został omówiony temat „diety antysmogowej”. Prelekcję przeprowadziła dr Regina Wierzejska. Temat żywieniowej ochrony organizmu, w przypadku coraz częściej zalegającego w miastach smogu, wywołuje w ostatnim czasie spore zainteresowanie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki pedagogiki Anna Żaczkiewicz i Joanna Panfilewicz zdały egzamin wieńczący udział w projekcie „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych”. Cenne doświadczenie zawodowe zdobyły w Przedszkolu Integracyjnym nr 10 w Łowiczu. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci ostatniego roku studiów brali udział w warsztatach sprzedażowo-menedżerskich organizowanych przez firmę Aviva. W ramach szkolenia mieli możliwość zdobycia, pod okiem praktyków, cennych umiejętności związanych min. z zarządzaniem firmą, tworzeniem projektów i ofert biznesowych, a także doskonaleniem kompetencji komunikacyjnych i handlowych w pracy z klientem. Uczestnicy szkolenia otrzymali certyfikaty.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni gościliśmy młodzież z Zespołu Szkół nr 4 w Skierniewicach. Uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych, które poprowadziła dr inż. Agnieszka Wiosetek – Reske. Podczas warsztatów zostały przygotowane: filet panierowany z kurczaka, purée ziemniaczano – selerowe, surówkę z marchwi i ananasa oraz pomarańczową galaretkę. Zajęcia odbyły się w ramach umowy patronackiej podpisanej przez ZS nr 4 i PWSZ w Skierniewicach.

(...) więcej
2648
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595