BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym. Studenci odwiedzili Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu. Zapoznali się z bazą dydaktyczną i logistyczną ośrodka, a także zadaniami Zakładu do Spraw Cudzoziemców, Zakładu Ogólnozawodowego, Zakładu Kynologii, Zakładu Zabezpieczenia Działań oraz Pododdziałów Szkolnych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

19 marca br. odbyło się kolejne posiedzenie Konwentu IV kadencji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach.
Podczas posiedzenia członkowie Konwentu wyrazili pozytywną opinię o utworzeniu na Wydziale Ekonomii i Administracji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach stacjonarnych i niestacjonarnych studiów drugiego stopnia na kierunku pedagogika o profilu praktycznym oraz zaopiniowali efekty kształcenia.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki pierwszego roku pedagogiki, uczestniczyły w konferencji pn. „Edukacja włączająca szansą dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”. Studentki wysłuchały wystąpień prelegentów nt. praw ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz roli dyrektora w edukacji włączającej w szkole ogólnodostępnej.
Inicjatorem udziału w konferencji była dr Grażyna Cęcelek.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dzisiaj w murach naszej Uczelni odbyły się Ogólnopolskie Warsztaty OKM 1940 „Ostaszków-Kalinin-Miednoje”. Uczniowie klas mundurowych szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci poznali historię Policji Państwowej II RP, Policji Województwa Śląskiego, okresu międzywojennego. Podczas spotkania zostały również przedstawione losy policjantów zamordowanych w Zbrodni Katyńskiej.
Prelegenci:
Jarosław Olbrychowski – Prezes Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939 r.”
mł. insp. mgr Monika Hurko-Nesterowicz - I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Nasz dydaktyk, dr n. o zdrowiu Dorota Kilańska bierze udział w plebiscycie na Kobietę Medycyny 2018. Organizatorem plebiscytu jest redakcja portalu internetowego "Portale Medyczne". Redakcja chce pokazać jak wiele jest wspaniałych kobiet, które działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce, udowadniają na co dzień, że ciężką pracą i zaangażowaniem można dokonać rzeczy wydawałoby się niemożliwych.
Zachęcamy do głosowania: http://kobietymedycyny.pl/

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych dostępna jest już na naszej Uczelni. Gazetę można bezpłatnie pobrać w Bibliotece oraz w holu budynku F (I piętro). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Podczas dzisiejszej akcji „Wampiriada” udało się zebrać blisko 5 litrów krwi. Dziękujemy wszystkim uczestnikom „Wampiriady”, za chęć ratowania życia drugiemu człowiekowi. Z przykrością informujemy, że naszej Koleżance Magdalenie Kanickiej nie możemy już pomóc… Zebrana krew trafi do innych potrzebujących osób.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W środę, 7 marca br. będzie można oddać krew w ramach akcji „Oddaj krew, ocal życie”. Tym razem walczymy o życie dla naszej koleżanki – Magdaleny Kanickiej.
Miejsce: Batorego 64 F, sala 105 (parter)
Godzina: 9.00 - 12.00
Daj wyssać z siebie krew dla Magdy !!!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Serdecznie zapraszamy tegorocznych Maturzystów na organizowany przez PWSZ w Skierniewicach Dzień Maturzysty! Podczas spotkania m.in. ciekawe prezentacje, warsztaty oraz poczęstunek w postaci „Skierlotki”, przygotowanej przez Firmę Chojecki. Serdecznie zapraszamy!!!
 
Data: 28.02.2018
Miejsce: PWSZ w Skierniewicach, ul. Batorego 64E, Aula 318 (II piętro)
Czas: 10.00 – 14.00 (...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni odbył się Konkurs wiedzy o Sejmie zorganizowany przez Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej p. Dorotę Rutkowską oraz Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu. Przed konkursem Przedstawiciele Wszechnicy Sejmowej, wygłosili wykład nt. architektury i historii Sejmu oraz trybu ustawodawczego. W konkursie uczestniczyli gimnazjaliści z regionu skierniewickiego.

(...) więcej
2043
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595