BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, wraz z dydaktykami dr. Alojzym Pilichem i mgr. Sławomirem Kamińskim, uczestniczyli w „Dniu Otwartym Oddziału Prewencji Policji w Łodzi”. Uczestnicy zapoznali się ze specyfikacją zawodu policjanta, sprzętem specjalistycznym, wyposażeniem i uzbrojeniem, znajdującym się w Oddziale.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w kursie „Zrównoważony rozwój Polski i Regionu Morza Bałtyckiego”. Cykl spotkań ze studentami poprowadzą dydaktycy naszej Uczelni: dr Anna Traut-Seliga, dr Aleksandra Stankiewicz, dr Cezary Brzeziński. Pierwsze spotkanie odbędzie w piątek 12 kwietnia br., w godz. 09.00 – 11.00, w sali C18. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom w języku angielskim wydany przez Centrum Uniwersytetu Bałtyckiego (Uniwersytet w Uppsali, Szwecja).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W miniony piątek miała miejsce Gala Finałowa Pierwszych Wewnątrzuczelnianych Wyborów Miss i Mistera PWSZ w Skierniewicach. Uroczystość odbyła się w Kinoteatrze Polonez w Skierniewicach. W wyborach uczestniczyło 10 kandydatów, którzy zaprezentowali się przed publicznością i Jury w trzech stylizacjach: codziennej, wieczorowej i tematycznej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach informuje, iż w związku ze zmianą formuły Festiwalu Nauki, w szczególności w zakresie powiązania go z innymi działaniami Uczelni na rzecz środowiska, jego kolejna – XI edycja odbędzie się w październiku br. Przepraszamy wszystkich tych, którzy planowali uczestniczyć w majowych wydarzeniach festiwalowych. Już dziś zapraszamy do udziału w XI Festiwalu Nauki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Informujemy, iż 6 kwietnia br. (sobota), zajęcia z dr. Maciejem Karwasem (grupa A) nie odbędą się. Zajęcia zostały przełożone na 7 kwietnia br. (niedziela), od godz. 8.00, s. 132, budynek C. Zajęcia poprowadzi dr Alojzy Pilich. Za utrudnienia przepraszamy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w „Konferencji – Rejs dla studentów”, który odbędzie się w dniach 4 – 16 sierpnia 2019 roku, w ramach Baltic University Programme (BUP). Rejs rozpocznie się w Aarhus (Dania), a zakończy w Szczecinie. Aby wziąć udział w Konferencji należy złożyć wniosek do 8 kwietnia br., w Centrum BUP w Polsce: baltlodz@wipos.p.lodz.pl.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 3 kwietnia br., na terenie naszej Uczelni odbyły się zajęcia profilaktyczne „Zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym” z organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Skierniewicach i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Studenci Bezpieczeństwa wewnętrznego oraz Finansów i rachunkowości wysłuchali prelekcji oraz uczestniczyli w zajęciach praktycznych z wykorzystaniem narkogogli i alkogogli.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w uroczystej Gali Wewnątrzuczelnianych Wyborów Miss i Mistera Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, która odbędzie się 5 kwietnia br., o godz. 19.00, w Kinoteatrze Polonez w Skierniewicach, ul. Wita Stwosza 2/4. W wyborach zostaną wyłonieni laureaci w następujących kategoriach: Miss i Mister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, I Wicemiss i I Wicemister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, II Wicemiss i II Wicemister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, Miss i Mister Internautów 2019.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 28-31 marca 2019 r., w murach PWSZ we Włocławku, odbyło się XXXIII Forum PWSZ PSRP. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele samorządów studenckich PWSZ z całej Polski. Celem obrad było wdrażanie Ustawy 2.0, wymiana doświadczeń oraz dobrych praktyk. Najważniejszymi punktami forum były: zmiana nazwy komisji branżowej z Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych PSRP na Forum Uczelni Zawodowych Parlamentu Studentów RP oraz wybory uzupełniające do Prezydium Forum.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w zajęciach profilaktycznych „Zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, organizowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Skierniewicach i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, które odbędą się 3 kwietnia br. (środa), w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach. Zajęcia rozpoczną się o godz. 11.30 w Auli 318, budynek 64 E.

(...) więcej
743
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595