BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W czwartek, 3 marca br. będzie można oddać krew w ramach akcji „Oddaj krew, ocal życie” .
Miejsce: Budynek 64 F, sala 105, Godzina: 9.00 - 12.00
Daj wyssać z siebie krew dla potrzebujących !!!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Konkurs na logotyp Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSZ w Skierniewicach został rozstrzygnięty. Konkurs wygrała p. Monika Wróblewska! Gratulujemy!
1 miejsce – Monika Wróblewska
2 miejsce – Hubert Morteczka
3 miejsce – Bogumiła Kubik
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 6 lutego br. w Domu Dziecka w Strobowie odbył się bal karnawałowy dla wychowanków placówki. Zabawa została przygotowana przez studentki pedagogiki. Dzieci uczestniczyły w konkursach, zabawach, za co były nagradzane drobnymi upominkami. Zorganizowany został również poczęstunek.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do skorzystania z dwóch wolnych miejsc w Domu Studenta. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Administratorem Domu Studenta - Jadwiga Michałowska, tel.: 46 834 40 22, jmichalowska@pwsz.skierniewice.pl

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Nasz wykładowca bierze udział w plebiscycie na Człowieka Roku 2015 Powiatu Skierniewickiego. W plebiscycie biorą udział osoby, które mają pozytywny wpływ na życie w naszym powiecie, mieście i gminie. Możliwości głosowania:
Wyślij SMS o treści: CSK.18 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) – 10 głosów

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Już w sobotę Studencki Karnawał PWSZ!
Miejsce: Drugi Dom
Termin: 23 stycznia
Start: 21:00
Maturzysto przyjdź i poczuj studencki klimat! (...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 14 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Łowiczu, Uczelnia podpisała porozumienie z łowickim szpitalem. Umowa pozwala na organizację kształcenia praktycznego dla studentów kierunku pielęgniarstwo w łowickiej placówce zdrowia.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 18 stycznia br. w siedzibie naszej Uczelni odbył się Konwent III kadencji PWSZ w Skierniewicach. JM Rektor uroczyście przywitał i przedstawił członków Konwentu. Podczas obrad odbyły się m.in. wybory na Przewodniczącego oraz Zastępcę Przewodniczącego Konwentu.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów ogłasza konkurs na logotyp URSS. Zwycięski projekt zostanie oficjalnym logotypem URSS i będzie wykorzystywany na materiałach promocyjnych samorządu. Prace można składać w Biurze Rektora lub Bibliotece w terminie do 15 lutego 2016 r.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 15 stycznia br. studentki kierunku dietetyka: Katarzyna Bielińska oraz Ilona Klepaczka poprowadziły kolejny cykl zajęć „Odżywiam się zdrowo-jem kasze”. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Mastkach, którzy zapoznali się z piramidą żywieniową, zasadami racjonalnego odżywiania i  różnymi rodzajami kasz.

(...) więcej
3539
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595